Rekreační domy v Portugalsku - pravá letní dovolená

Pokud už vybíráte lokalitu pro prázdninové radovánky, zaměřte se na pronájem rekreačních domů NOVASOL. Vybírejte z nejkrásnějších evropských měst a přírodních lákadel. Možná se vám zalíbí dovolená v Costa de Prata, která vás příjemně osloví letními domy Costa Prata. Co čekat? Slunce, moře, pohodu a specifickou kulturu. Věhlasné pobřežní letovisko se nachází asi 100 kilometrů od hlavního města Lisabon. Jakmile přijedete do Costa Prata, budete jako omámeni. Nečekejte masivní cestovní ruch, jen famózní krajinu, čisté moře vstřícnost místních obyvatel. Portugalská Silver Coast vám vykouzlí nezapomenutelné okamžiky s rodinou a přáteli.

Konečně výborné ceny přepychových vil

Objevte poklady nádherného pobřeží a vdechněte své dovolené mnohem silnější význam. Počítejte s dokonalým přístupem k moři, gurmánskými pochoutkami restaurací, vodními aktivitami, bujarými párty až do rána, hudbou a zpěvem. Dočkáte se výstav, večírků, divadelních představení, festivalů a dlouhých tanečních večerů. Rekreační domy v Costa de Prata vám rozproudí krev v žilách! Navštivte město Peniche nacházející se na poloostrově a její tvrz postavenou v 17. století. Na sto procent vás osloví maják na Cabo Carvoeiro, jeskyně Gruta da Furninha, kostely, surfování a pláže. Marinha Grande vás osloví svým sklářským uměním a obec Aljubarrota srpnovými středověkými slavnostmi a trasami pro pěší turistiku. Costa Prata má mnoho tváří.

Užívejte si pohodlí v apartmánech Portugalska

Opevněné město Óbidos najdete na vrcholu kopce obklopeného pevnými hradbami. Procházejte romantickými ulicemi, náměstími, kolem bílých domů a kaváren. Původní rybářská vesnice, Nazaré, zaujme rozsáhlými plážemi a mistrovstvím světa v surfování. Nad městem se tyčí Sítio, které je dosažitelné lanovkou. Těšte se na velkolepé výhledy, památky a muzea. Impozantní pláže najdete ve Figueira da Foz, v létě se zde konají festivaly, průvody a ohňostroj. Na seznamu kulturních památek je zapsána Conímbriga, naleziště největších římských sídlišť země. Turisté z celého světa se sjíždějí do Fátimy, poutního místa, kde se zjevila Panna Maria. K dovolené patří i duchovní očista! Naplánujte si rekreaci v rekreačních domech v Costa de Prata ještě dnes! Rozjímejte, relaxujte a věnujte se vodním radovánkám.