Vzrušující dovolená v Portugalsku jedině s NOVASOL!

Proč jsou apartmány Portugalska splněným snem?

Ať už se vydáte na dovolenou do Portugalska v létě anebo v zimě, vždy se před vámi objeví paleta zábavy. Spolehnout se můžete na více než 300 slunečných dnů v roce, proto si přibalte plavky! Povinnou výbavou jsou také pevné boty, které se hodí na zdolávání majestátných pohoří. Cyklistika, surfování, windsurfing, opalování a skotačení v moři hrají v blízkosti levného ubytování Portugalska prim. Mlsné jazýčky ochutnají zdejší kulinářské speciality a portské víno. Nesmíme zapomenout na skvělé podmínky pro golf, paragliding a jízdu na koni. Vždyť aktivní odpočinek je základem spokojenosti! Rodiče malých dětí si přijdou na své na plážích se zlatavým pískem lisabonského pobřeží, zamilovaní se vrhnou do víru velkoměst a nadšení sportovci zakotví na plážích Costa Prata! Kdykoliv během roku lze obdivovat perly architektury a muzea Lisabonu, Porta, Évory i Coimbry.

Jaké regiony vás ohromí na dovolené v Portugalsku?

Úžasné zážitky na dovolené v Portugalsku jsou od vás vzdáleny dalekých 2000 kilometrů, ale stojí za to! V regionu Alentejo ležícím v jižní části země při řece Tejo se seznámíte s pšeničnými poli, korkovými duby, olivovými háji a rozsáhlými vinicemi. Pestrost krajiny doplňují přírodní parky a přehrady. Drahokamem oblasti jsou písečné pláže, které jsou obehnány pískovcovými útesy a středověkými vesničkami. Centrem všeho dění je Évora s katedrálou, kostelem Lóios a starou univerzitou. Dům u moře Portugalska najdete i na Costa de Prata. Dechberoucí pobřeží leží mezi Lisabonem a Portem. Pláže s bílým pískem, surfování na Nazaré Beach a windsurfing osloví každého turistu. Lagos, Albufeira a Faro, to je překrásné Algarve. Pláže jako malované, památky Maurů, Římanů a Vizigótů zpestří parné letní dny. Sever země patří Portu a jeho dominantám architektury. V centrálním Portugalsku navštívíte Lisabon a přímořské letovisko Aveiro, kterému se říká portugalské Benátky.

Už víte, jaké výhody Portugalska vás čekají?

Toužíte po dovolená v Portugalsku? Mrkněte na koncepty PET či PET FRIENDLY a máte skvělý pobyt s domácím mazlíčkem. Je libo rekreační dům s vlastním bazénem? V tom případě vás osloví úžasný pronájem v Albufeira. Rezervujte si ho v konceptu Miniprázdniny a zavítejte do něj kdykoli mimo sezónu za příjemné ceny! Na rodinnou dovolenou do Portugalska se jezdí především za koupáním a vodními sporty. Podívejte se na knihu nabídek od NOVASOL a ihned zjistíte, zda se u vybraného apartmánu nachází pláž. Starší generace neodolají romantickému bytu v Lisabonu či Portu s panoramatickým výhledem.

Kde strávit romantickou dovolenou v Portugalsku?

Jedině v rekreačním domě v Portugalsku! NOVASOL představuje skvělé ubytování v soukromí s vlastním bazénem, saunou i vířivkou. Prostě dokonalost sama! Dokonce lze využít i last minute nabídky a All Inclusive. Představte si, že lenošíte na divukrásných plážích Portugalska více než 4 měsíce! V tomto ohledu vás čeká skvělá sleva 20%! Početnější skupiny osob ocení prostorné rekreační domy s mnoha ložnicemi, společenskou místností, satelitní televizí, internetem zdarma, vlastním bazénem a parkováním na pozemku. Pro více výletníků se vždy hodí dostatečné množství lehátek, slunečníků, zahradní sprcha, gril a golfové hřiště vzdálené jen pár kilometrů! Nejkrásnější měsíce v roce patří opalování, koupání a vodním radostem v Portugalsku.

Proč jsou rekreační domy Portugalska stále v kurzu?

Konečně se před vámi objevila super nabídka rekreačních domů v Portugalsku! Věřte zkušenostem delším než 40 let, protože NOVASOL je pravým odborníkem na ubytování v zahraničí. Nejenže se postará o pestrý výběr prázdninových pronájmů, ale navíc garantuje příjemné ceny a slevy. Pokud vám to ještě nestačí, můžete využít servisní kanceláře, které slouží v případě rady a pomoci. Hlavní servisní středisko v Dánsku je plně v provozu ve všední dny a v sobotu 09:00-19:00 a v sobotu 09:00-20:00 na telefonní lince 0045 97 97 57 57. Vaše otázky mohou směřovat i na servisní kancelář v Praze, a to po celý týden 09:00-20:00. Spojení s českou pobočkou lze uskutečnit pomocí telefonního čísla +420 222 311 715. Reagujte na služby NOVASOL a podle vašich připomínek je ještě více vylepšíme!

Jak se zabavit na rodinné dovolené v Portugalsku?

Dovolená v Portugalsku anebo romantický pobyt může mít opravdu mnoho podob. Dechberoucí země přeje nejrůznějším outdoorovým aktivitám. Určitě vás zaujme pěší turistika odehrávající se zejména v národních parcích a přírodních oblastech. Lezení v horách, cyklistika, paragliding anebo nenáročné procházky údolími kolem řek zabaví všechny generace výletníků. Jízda na kole je situována do náročných horských tras i snadnějších tratí. V regionech Algarve, Alentejo a v národním parku Peneda-Gerês si užijete jízdu na koni dle libosti. Projížďky po pláži, v horách anebo skrz olivové háje vám nesmí uniknout. Peniche, Giuncho, Figueira da Foz, Macas, Sagres, Lagos i Vilamoura patří k nejlepším surfařským lokalitám. Apartmány Portugalska osloví díky potápění, vodnímu lyžování, windsurfingu a jízdě na kajaku. Kolem vápencových útesů Algarve si užijete prvotřídní projížďku loďkou. Nesmíme zapomenout na golf v Portugalsku! Lisabon, Stúbal a Madeira hrají prim!

Co vám nesmí na dovolené v Portugalsku uniknout?

Nelze pochybovat o tom, že se točí dovolená v Portugalsku kolem památek zapsaných na seznam světového dědictví UNESCO. V Lisabonu najdete klášter řádu sv. Jeronýma a Belémskou věž. Alcobaça se pyšní klášterem z 12. století a Batalha klášterem v gotickém stylu. Dalšími významnými cennostmi jsou město Porto s historickým centrem, kulturní jádro Guimaraes, vinařská oblast Alto Douro, prehistorické skalní umění v údolí Côa, perly města Évora, centrum Angra do Heroismo na Azorských ostrovech, vavřínový les na Madeiře a klášter řádu Kristova v Tomaru. S věhlasnými klenoty architektury souvisí i náboženské slavnosti a kulturní tradice. Poblíž ubytování Portugalska se konají býčí zápasy, studentské ceremonie, květinové slavnosti, karnevaly, hudební a divadelní představení.

Co je na kultuře na dovolené v Portugalsku nejlepší?

Těžko říci. Rekreační domy v Portugalsku vás upoutají svou dostupností kulturních akcí. Večer si poslechnete melancholickou píseň fado, která pojednává o lásce, a připijete si na zdraví portským vínem. S potěšením se zúčastníte studentských ceremonií, které jsou doplněny o zpěv, hudbu a tanec. Únorové dny patří karnevalovým radovánkám a jarní dny květinovým slavnostem. Velký pátek je největším svátkem, protože Portugalci patří mezi věřící národy. Šedesát dní po velikonoční neděli je uctíváno Boží tělo. Po mši procházejí ulicemi procesí. Celé dění doplňuje hudba, středověké souboje a ohňostroj. Letní měsíce jsou zajímavé býčími zápasy, které nejsou tak drastické jako ve Španělsku. Den republiky se koná 5. října a dušičky zase 1. listopadu. Den nezávislosti slaví Portugalci 1. prosince, neposkvrněné početí Panny Marie 8. prosince ve Fátimě a Boží hod 25. prosince. Dopřejte si Vánoce v Portugalsku a ochutnejte vařenou tresku se zeleninou a královský koláč.

Jak se dostat do apartmánů Portugalska v nitru přírody?

Severní část země symbolizuje řeka Douro, olivové háje a terasovitá políčka. Najdete zde město Braga, keltské osady, maurské pevnosti i římské silnice. Za zmínku stojí víno zvané vinho verde. Ubytování v Portugalsku může probíhat i v jeho centrální části, kde vystupuje do popředí horský masív Serra da Estrela, nejvyšší hora Torre, borové lesy a žulové útvary prapodivných tvarů. Rozsáhlá úrodná nížina pokračuje až do Estremadury a Ribatejo. Setkáte se zde s pěstováním vína a býčími zápasy. Krajina Alentejo vám přiblíží venkovský styl života i slavné město Évora. Celé pobřeží Alentejo je poseto vápencovými útvary. Algarve se může pochlubit nejkrásnějšími plážemi s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Jeskyně, vápencové útesy a stovky romantických míst evokují k romantické dovolené v Portugalsku. Vyzkoušejte vyhřátý písek Praia da Marinha, Dona Ana, Praia da Rocha či Meia Praia.

Hurá na cestu k luxusním domům Portugalska

Před sebou máte hned několik možností. Bez pochyby nejpohodlnějším způsobem je letecká doprava. Vyjde vás lacino, ale pokud nevystupujete na mezinárodních letištích Lisabonu a Porta, musíte dále cestovat autobusem, vlakem anebo vypůjčeným vozem. Rekreační domy v Portugalsku jsou dosažitelné také autobusem a letadlem. Tento způsob dopravy je však časově i finančně náročný. Pobyty v Portugalsku stojí i přes větší vzdálenost za to! Jak se nejrychleji dostat k letním bytům u moře? Upřednostněte vlastní automobil a buďte pány svého času. K vycestování vám postačí řidičský a technický průkaz vozidla, zelená karta, samozřejmě pas či občanský průkaz. Povolené rychlosti a silniční předpisy jsou obdobné jako v České republice.

Dovolená pro rodiny v Portugalsku?

Brousíte si zuby na levné apartmány v Portugalsku od NOVASOL? Děláte správné rozhodnutí! Kdykoliv se vám zasteskne po exotice tak trochu jinak, ohnivém sluníčku, plážích s bílým a zlatým pískem, tajemné historii zámořských objevů a svůdné noční zábavě, otevřete si možnosti báječného ubytování v Portugalsku. Jakmile spatříte Belémskou věž v Lisabonu, katedrálu Sé a čtvrť Ribeira v Portu či gotický klášter Batalha, pocítíte závan všudypřítomné historie. Koupání na písečných kobercích označených Zlatou a Modrou vlajkou přeje prima zábavě. Nejkrásnější místa najdete u lisabonského pobřeží a v regionu Algarve. Rezervujte si komfortní pronájmy u moře s vlastním bazénem a užívejte si horké letní večery u sklenky portského vína a pozorování západu slunce.