C
| Editor
(First published: )

Dovolená v proslulém Portugalsku

Zamiřte letos na dovolenou v Lisabonu a prožijte jedinečné okamžiky spokojenosti. NOVASOL nabízí pronájmy v tomto státě i jinde v Evropě. Myslíte si, že už máte vybráno anebo vsadíte na letní domy Lisabonu? V každém případě vás čeká parádní počasí, slunečné dny bez mráčku, koupání, vodní sporty a nesmírné klenoty architektury. Jakmile se před vámi objeví poklady hlavního města Portugalska, budete stát jako opaření. Není divu, že jsou některé z nich zapsány na seznam světového dědictví UNESCO – Belémská věž a Jeronýmský klášter. Spatříte hrad sv. Jiří, katedrálu Sé, The Discoveries Monument, most 25. dubna a most Vasco de Gama. S dětmi se pobavíte v ocenáriu.

Zajímejte se o krásné apartmány včas!

Okuste tep portugalské riviéry v Estoril a Cascais, kde se nacházejí kasina, luxusní vily, módní butiky, bary a pláže. Praia da Ribeira, Praia da Rainha a Praia Conceicao patří k nejkrásnějším. Milovníci surfování ocení vysoké vlny pláže Guincho. Oblíbené město královské rodiny, Sintra, je labyrintem kostelů, klášterů zahrad a zámků. Vzhůru za poznáním i dobrodružstvím do rekreačních domů v Portugalsku! Pokud prahnete po odpočinku na pláži, rozhodněte se pro Costa Azul, pobřeží táhnoucího se na jih. Najdete ho mezi ústí řeky Tajo a písky Säo Torpes, na jih od Sines. Oblast je částečně posetá skalnatými útesy. Bukolické laguny Santo André či Melides jsou unikátním místem pro odpočinek. V Lisabonu si užijete slunce, koupání a vodních sportů na maximum.

Výjimečné luxusní vily Portugalska

Pokud zbožňujete výlety za historií, navštivte město Mafra. Národní palác Mafra postavený v barokním a klasicistním stylu je nejvýraznější dominantou. Monumentální komplex je složen z 6 budov, dvou věží, baziliky zasvěcené Panně Marii a sv. Antonínovi. Ke klášteru patří velkolepá knihovna s 40 000 tituly. Pronajměte si rekreační domy v Portugalsku právě teď, ať nepřijdete o nejlepší ceny! Ať už si objednáte luxusní vily s bazénem, apartmány u pláže anebo rekreační chaty s prostornou terasou, vždy vám bude příjemně. Díky dlouholetým zkušenostem NOVASOL si dopřejete komfort, moderní vybavení a pohodu na vytoužené dovolené.