search

Dovolená v Portu

Dovolená a ubytování v Portugalsku

Přemýšlíte o nevšední rekreaci? Vsaďte na dovolenou v Portugalsku. Jistě vás uhrane vnitrozemský sever země, který je rájem přírodních parků, historických měst, hradů, zámků a zajímavých tradic. Pronajměte si prázdninové domy v Portugalsku/Porto a vydejte se po stopách svobody, klidu a poznání. Nejkrásnější letní domy v Portugalsku se nacházejí v severní části Portugalska, kde se snoubí čistota přírody s kulturními hodnotami. Tato oblast patří severní hranici Španělska a řece Douro. Oblíbíte si procházky po zelených horách, kopcích a údolích. Na každém kroku potkáte středověké vesnice a hrady, které se tyčí vysoko nad útesy.

Vyhledejte si cenově výhodné apartmány

Sever země je výrazně hornatý a najdete zde romantická místa i kouty ideální pro sport a relaxaci. Setkáte se s panskými sídly, rajskými zahradami, malebnými městečky, románskými radnicemi a famózními mosty. Oblast kolem řeky Douro, po které je pojmenován jeden z regionů, je místem příjemného podnebí nejen pro pěstění vinné révy. Relaxujte v moderně řešených rekreačních domech v Portugalsku, které se postarají o vaše nejtajnější touhy. Kopcovitá krajina, vinice a olivové háje vás zavedou do všudypřítomné historie a přírodních parků.

Pestrá nabídka rekreačních chat Portugalska

Co vás napadne jako první, když se řekne Porto? Ano, portské víno. Pěstuje se v údolí řeky Douro. Město vyniká historickým srdcem, Ribeira, jež byla roku 1996 zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Naleznete zde památky všech stavebních epoch. Překrásné centrum se rozkládá ve čtvrtích Sé, Sau Nicolau a Vitória. Zábavu naleznete na nábřeží Cais da Ribeira u Mostu Ludvíka I. Skvělé nákupy si vychutnáte na pěší zóně Rua de Santa Catarina. Rezervujte si rekreační domy v Portugalsku a poznejte poklady Porta na vlastní oči. Katedrála Sé, věž a kostel Igréja e Torre do Clérigos, klášter s kostelem františkánů, kostel sv. Vavřince či kostel Igreja de Cedofeita vás pohladí na duši. Nezapomeňte ochutnat krůtí polévku, steaky a rajskou omáčku. O zábavu se postará Porta Festa de São João, pouliční festival. Čekejte rozmanitou dovolenou v Portugalsku!