search

Dovolená ve středním Portugalsku

Nevšední dovolená ve středním Portugalsku

Zakotvěte na dovolené v Portugalsku a těšte se na rozmanitou krajinu. Koupání, procházky po plážích, klid, přírodní krásy, neodolatelné scenérie a pohodlí rekreačních domů středního Portugalska vás nenechají v klidu. Ať už jste milovníky lenošení na pláži, nadšenci historie anebo pátráte po sportovním vyžití, zde máte dveře otevřené! Centrální Portugalsko je jako stvořené pro poznávací zájezd, líbánky anebo rodinnou dovolenou. Prázdninové domy NOVASOL se nacházejí v bezprostřední blízkosti historických pokladů a přírodních divů. Pronajměte si půvabnou luxusní chatu na pláži anebo pěknou venkovskou usedlost ve vnitrozemí. Přibalte si pevnou obuv, výbornou náladu a samozřejmě fotoaparát!

Najděte si ideální apartmán

Těšte se na rozmanitost krajiny, která zahrnuje vysoká pohoří, malebné pláže, vinice, jezera, lesy, údolí a středověké vesničky. Právě zde naleznete největší klenoty architektury středověku, zejména z 11. - 13. století. Ochutnáte majestátnost Lisabonu, krásy univerzitního město Coimbra, portugalské Benátky Aveiro a poutního místa Fátima. Navštivte střední Portugalsko a jeho prvotřídní klenot Lisabon. Oceníte jeho zajímavou historii a vydáte se do nejstarší čtvrti Alfama, kde se tyčí pevnost sv. Jiří. Uhrane vás svými hradbami a katedrálou. Prohlédnete si nejstarší studnu města, lisabonskou katedrálu Sé s hrobkou krále Alfonsa IV. a jeho ženy. Botanická zahrada se pyšní unikátní sbírkou 35 druhů palem. V rekreačních domech v Portugalsku se skvěle pobavíte!

Oddejte se lenošení v letních domech Portugalska

Nejvíce se pobavíte na plážích Atlantského oceánu a ve stylových restauracích. Nesmíte zapomenout ochutnat místní pokrmy a víno. Portugalci jsou velmi otevření a pohostinní, budou s vámi klidně sedět u jednoho stolu. Kuřátko na grilu, pečené kůzle v peci, sušená slaná treska, jehněčí na červeném víně anebo speciality z darů moře, musíte okusit. Přímořské letovisko Aveiro nadchne přístavem, univerzitou a čilým cestovním ruchem. Je protkáno kanály, proto se mu říká portugalské Benátky. Coimbra vás uhrane starou univerzitou a katedrálou Sé Velha anebo kostelem Santa Cruz. Pronajměte si rekreační domy v Portugalsku a prozkoumejte půvaby země křížem krážem. S NOVASOL máte našlápnuto k fenomenální rekreaci!