Letní domy Portugalska

Vydejte se na dovolenou do Portugalska. Najdete zde desítky prázdninových domů, které si nejlépe vychutnáte v červenci a srpnu. Nejkrásnější chvíle pohody naleznete v oblasti Algarve, ale i při prohlídkách historických klenotů a impozantních přírodních unikátů.

Průměrné letní teploty vody se pohybují okolo 22 stupňů Celsia. Jižní část země – Algarve – oplývá středomořským podnebím. Právě zde najdete stovky rekreačních míst, barů, diskoték, klubů, atrakcí pro děti a sportovních aktivit. Pobřežní části země patří mezi slunečné a suché. Ve vnitrozemí se počasí nepředvídatelně mění.

Konečně skvělé ubytování v soukromí

Naprosto dokonalým tipem pro celoroční rekreaci je hlavní město Lisabon. V létě si můžete užívat i 28 stupňů Celsia! K poznání kulturních památek je dokonalé jaro a léto. Klášter sv. Jeronýma a věž Belém patří mezi povinně shlédnuté pamětihodnosti. Zábava čeká v oceanáriu a na stadionu Estádio da Luz. Lenošit a surfovat můžete na pláži Ericeira.

Azorské ostrovy a Madeiru řadíme mezi žhavá želízka v ohni pro letní dovolenku v Portugalsku. Zde zapomeňte na velkolepé památky, ale čekejte uchvacující přírodní scenérii. Setkáte se s příjemným klimatem i teplotami. Zábavu najdete v hlavním městě Madeiry Funchal. Zaujme i konec světa, neobydlená část Ponta de Sao Lourenco, skanzen Santana, vulkanická jezírka a vulkány azorských ostrovů.

Uvelebte se do apartmánů Portugalska

Písčité útesy, horská pásma, vesničky, lesy, roviny i kouzelné pláže, to je prima Portugalsko. Na jihu hledejte písčité pláže, na západě místa s pozvolným vstupem do vody. Vždy vyberete ideální volbu pro celou rodinu. Udělejte si výlet na Madeiru za její tropickou faunou. Zdejší botanická zahrada vám připraví zajímavou složku pobytu.

Oceníte jeho komfortní ubytování v soukromí Portugalska. Évora, Lisabon, Porto i Národní park Peneda-Geres jsou otevřeny pro vaše prázdninové radovánky. Lodní linka vás doveze na opuštěný ostrůvek s bohatostí přírody a tunel Furado Grande do Snové jeskyně. Poznávejte hory, lesy i památky zapsané v kulturním dědictví UNESCO se svou rodinou, kamarády a zvířecími miláčky.