search

Ubytování Rakousko

Dovolená a ubytování v Rakousku nezklame

Rádi byste se podívali do zahraničí, ale z daleké cesty vám leze mráz po zádech? Vyzkoušejte dovolenou v Rakousku! Vnitrozemská spolková republika leží ve střední Evropě a nabízí nesčetné možnosti zábavy. Ať už toužíte po poznání věhlasných památek historie či sportovních aktivitách ve vodě i na suchu, nikdy nešlápnete vedle. Milovníci pohybových aktivit ocení pěší turistiku, cyklistiku, lyžování i snowboarding, nasávejte sílu nedotčené přírody. Romantické duše zas neodolají procházkám s panoramatickými výhledy na krajinu, Mozartovo Salzburgu a gurmáni si můžou vychutnat místní speciality. Dovolená v Rakousku u jezera padne do noty rodinám s dětmi a cyklostezky osloví malé i velké výletníky.

Dovolená v Rakousku

Proč je dovolená v Rakousku skutečným zážitkem?

ANO, na otázku “ Kam v Rakousku? ” se nabízí nespočet odpovědí a výzev. Památkami protkaná země se skládá z 9 spolkových zemí. V každém případě vás zaujme Salcbursko s majestátnými vrcholy Alp i památkami zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO. Nabídka ubytování v Rakousku je dost velká na to, aby jste se museli vázat na jedno místo. Naplánujte si dovolenou v Rakousku tak, aby jste viděli co nejvíce. Možnosti jsou nepřeberné, lyžování v Zell am See, poznání venkovského stylu života, vodopády, divoké řeky, ledovec Grossglockner i přepychový Salzburg vám nesmí uniknout. Dolní Rakousko ukrývá klenoty, jako jsou St. Pölten, Kamptal i Wachau. Korutany nabízejí relaxaci v křišťálově čistých jezerech Wörther See, Faaker See či Ossiacher See. Tyrolské ledovce, pěší turistika i lázeňské resorty nemají jedinou chybičku. Štýrsko patří ledovci Dachstein, vinicím i městu Graz. V Horním Rakousku spatříte klenoty města Linz a ochutnáte koupání v jezerech Attersee a Traunsee. Amberský průsmyk, řeka Rýn a Bregenz ztělesňují Vorarlbersko. Během vaší dovolené v Rakousku, by byl hřích nenavštívit některé z věhlasných památek Vídně, mimo jiné ideálního města také pro Silvestr a oslavy Nového roku! Schönbrunn, zámek Belvedere, Albertina, Hofburg anebo Präter mají své kouzlo.

Dovolená v Rakousku

Jak na Rakousko plné zábavy?

Co byste řekli pohodlnému ubytování v rybářské chatě v Rakousku, která je v bezprostřední blízkosti jezera? Takovéto nabídce neodolá žádný tatínek ani dědeček, rodiny s malými dětmi ocení balíček zahradní nábytek a zamilovaní dovolenou pro dva neboli 20% slevu nabitou úžasnými zážitky. Rádi byste dali nejlepší dárek svým potomkům? Rozhodněte se pro apartmány s houpačkami, pískovištěm, ale i dětskou židličkou a postýlkou. Jezdectví zde patří k oblíbeným činnostem a tak rezervace horské chaty, která je poblíž stájí pro koně, nemá jedinou chybu. Ubytování na horách s dětmi vám dodá vítr do plachet, těšit se můžete na čistý alpský vzduch a panoramatické výhledy na hory.

Dovolená v Rakousku

Proč vám apartmány Rakousko vám nesmí uniknout?

Prahnete po rekreaci se svým psem? Sledujte chaty a chalupy označené symboly psa. Rodiny s dětmi se pobaví v zážitkových domech, protože jsou na dosah ruky od zábavných zařízení. Zážitková karta vám otevře svět nekonečných radovánek. Apartmány v Rakousku reflektují tamní životní úroveň, která je na vysoké úrovni, proto můžete očekávat perfektní a komfortní zázemí, když k tomu přidáme nekuřácké rekreační domy s výhledem na hory, není co řešit. Zaneprázdnění výletníci anebo teenageři ocení balíček internet. Pokud nejste milovníci domácích mazlíčků, pak se při vyhledávání ubytování v kategorii apartmány Rakousko soustřeďte na symboly s označením psa s křížkem. Zaměřte se na CITY apartmány v Salzburgu, Vídni anebo jiných impozantních městech a poznejte největší klenoty architektury jako na stříbrném podnosu. Ledovec v Rakousku, to je lyžování a procházky zasněženou krajinou. Alpská příroda vás naplní blahem v jakékoliv roční době.

Jak na ničím nerušenou dovolená Rakousko?

Apartmány a ubytování v Rakousku

Už se nemůžete dočkat volnočasových aktivit, gastronomických zážitků, nočního života i lenošení na pláži rakouských jezer, ale bojíte se možných nepříjemností s ubytováním? Obraťte se na správce anebo majitele nemovitosti. Je pro nás velice důležité, aby vaše dovolená v Rakousku byla perfektní, proto pakliže nemůžete sehnat majitele nemovitosti, neváhejte a kontaktujte servisní kancelář v Rakousku, která sídlí v Innsbrucku. K dispozici máte telefonní číslo +43 512 344470 nebo e-mail info@novasol.at. S NOVASOL máte spokojenou relaxaci jednoduše pod palcem.

Dovolená v Rakousku

Kde je nejlepší lyžování v Rakousku?

Otevřete si knihu báječného ubytování v Rakousku od NOVASOL a připravte se na četné volnočasové aktivity. V létě vás pobaví pěší túra údolím Dyje v regionu Waldviertel, koupání v jezerech Herrensee, Attersee, Traunsee, Wörthersee. Podívejte se také k Bodamskému anebo Halštatskému jezeru. Za zmínku stojí i lanové parky, cyklistické stezky, horské vláčkodráhy, vysokohorská turistika a putování údolími Pitztal i Ötztal. Termální park Aqua Dome v Längenfeldu obnoví vaše síly. Pokud vám ale utkvělo na mysli Rakousko ubytování na sjezdovce pak vás v zimě uhrane snowboarding a alpské lyžování v Zell am See, bobové dráhy, bruslení, běžkování i sáňkování. Ve Štýrsku vás osloví lyžařský resort Schladming při úpatí ledovce Dachstein. Aby se dalo říct to bylo nejlepší lyžování v Rakousku se vším všudy, nesmíte se zapomenout na ochutnávku delikatesních vín, jako jsou Morrilon, Tramín či Schilcher.

Zimní dovolená v Rakousku

Je libo ubytování v soukromí Rakousko?

Dovolená v Rakousku je ideální příležitost pro seznámení s mnohými památkami zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO. Klenotem je Vídeň, kde se před více než 2000 lety rozléhalo keltské sídliště a římské město. Určitě vás zaujme i Semmeringská železnice o délce 41 km. Štýrský Hradec a Salzburg vás provedou nejvzácnějšími architektonickými poklady historie. Středověké slavnosti ve městě Carnuntum, Montafonské léto, Čokoládový festival, Bregenzský festival, vinobraní, Narcisové slavnosti, Salzburger Festspiele i představení klasické i současné hudby vás očarují. Festival Ferencze Liszta, Haydnův festival anebo Schubertiade vás vrátí do dob dávno minulých. Ve Vídni se koná Festival ImPulsTanz a jazzová hudba se rozezní v Saalfeldenu. Ubytování v soukromí NOVASOL vás zavede na místa světového formátu. Horské chaty v Rakousku jsou skvělým místem pro rodinou dovolenou.

Rekreační domy v Rakousku

Majestátné stavby zapsané na seznam světového dědictví UNESCO, jako jsou chrámy, kláštery, kostely a zámky anebo přírodní dědictví Solné komory vás pohladí na duši. V Salzburgu se setkáte s památkou Wolfganga Amadea Mozarta, hudebního fenomenálního skladatele. Za zmínku stojí i hudební díla Johanna Strausse, Josepha Haydna či Franze Schuberta. Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků konající se každoročně 1. ledna v koncertním domě Wiener Musikverein vám nesmí uniknout. Vaše kroky povedou do Schönbrunnu či do krajiny snů Hallstatt-Dachstein. Ubytování na horách s dětmi vás provede překrásnou alpskou krajinou. Ponořte se do noblesní historie, která vás uhrane svými magnety.

Rekreační domy v Rakousku

Jak na ubytování na sjezdovce Rakousko?

Podívejte se možnosti ubytování a máte před sebou aktivní rekreaci pro celou rodinu. V Rakousku spatříte impozantní Alpy, divoké horské řeky, kouzelné vodopády, magická jezera a přírodní úkazy nevídané krásy. Skutečným skvostem je turisticky oblíbená soutěska Liechtensteinklamm v Salcbursku. Najdete zde také nejvyšší vodopády ve střední Evropě, Krimmelské vodopády, měřící 380 metrů. Solná komora, která se rozléhá v Salcbursku, Štýrsku a Horním Rakousku, patří k populárním výletním místům. Jednou z největších jeskyní celé zeměkoule je Svět ledových obrů v Tennengebirge. Nesmíte minout přírodní park Thayatal v Podyjí a Hohe Wand v Dolním Rakousku. Ptáte se, kam na lyže do Rakouska? Zaujme vás dokonalost ledovců Hintertux, Pitztal, Kaunertal, Sölden, Kaprun a Dachstein. Letní radosti patří Atterskému jezeru, Wolfgangsee, Wörtersee, Millstätter See či Lake Ossiach.

Zimní dovolená v Rakousku

Dovolená v Rakousku? Prvotřídní komfort!

Rozhodněte se pro příjemnou relaxaci v Rakousku. Tento malebný stát je coby kamenem dohodil od České republiky, proto klidně cestujte vlastním automobilem. K vycestování vám postačí platné cestovní doklady a samozřejmě řidičský průkaz. Pokud vyjedete na dálnici, je nutné svůj vůz opatřit dálniční známkou, která musí být dobře viditelná na předním skle. Nejvyšší povolená rychlost v obci činí 50 km/hod, mimo obec 100 km/hod a na dálnicích 130 km/hod. hranice obsahu alkoholu v krvi je maximálně 0, 5 %. Překročení se přísně trestá pokutou anebo odebráním řidičského průkazu. Letní dovolená v Rakousku je strhující a nezapomenutelná.

Dovolená v Rakousku

Apartmány Rakousko? Honem za pohodlím kdykoliv během roku!

Věřte, že je dovolená v Rakousku žhavým želízkem v ohni. Na každém kroku spatříte nádhernou přírodu, která je proslulá svou čistotou. Pobyt na čerstvém vzduchu v objetí lesů, horských pastvin a luk, je k nezaplacení. Jen si představte, jak se kocháte výhledy na ledovce Dachstein, Kitzsteinhorn či Mölltal. Objevte kouzlo Krimmelských vodopádů, Solné komory, venkovské atmosféry Tyrolska, Mozartova Salzburgu a famózní Vídně. Pronájem chaty v Alpách vás uspokojí celoročně. Romantici, milovníci kultury i architektury si přijdou na své ve Vídni. Na konci ledna až do března si můžete zabruslit na náměstí Rathausplatz. Dopřejte si Sachrův dort, vídeňský řízek, preclíky, domácí sýry a slaninu, Mozartovy koule anebo vepřovou pečeni s bramborovým knedlíkem. Pokud hledáte vyžití i pro vaše ratolesti a v mysli vám utkvělo spíše něco jako ”dovolená v Rakousku na horách s dětmi”, není problém! Děti si zamilují Salcburskou zoologickou zahradu, aquaparky, lyžařské resorty, sáňkování, rafting i vodní sporty na jezerech. Čekáte ještě mnohem více? Silvestr na horách vás přenese do nového roku jako celebrity!