search

Ubytování Rakousko

Dovolená a ubytování v Rakousku nezklame

Rádi byste se podívali do zahraničí, ale z daleké cesty vám leze mráz po zádech? Vyzkoušejte dovolenou v Rakousku! Vnitrozemská spolková republika leží ve střední Evropě a nabízí nesčetné možnosti zábavy. Ať už toužíte po poznání věhlasných památek historie či sportovních aktivitách ve vodě i na suchu, nikdy nešlápnete vedle. Milovníci pohybových aktivit ocení pěší turistiku, cyklistiku, lyžování i snowboarding, nasávejte sílu nedotčené přírody. Romantické duše zas neodolají procházkám s panoramatickými výhledy na krajinu, Mozartovo Salzburgu a gurmáni si můžou vychutnat místní speciality. Dovolená v Rakousku u jezera padne do noty rodinám s dětmi a cyklostezky osloví malé i velké výletníky.

Dovolená v Rakousku

Proč je dovolená v Rakousku skutečným zážitkem?

ANO, na otázku “ Kam v Rakousku? ” se nabízí nespočet odpovědí a výzev. Památkami protkaná země se skládá z 9 spolkových zemí. V každém případě vás zaujme Salcbursko s majestátnými vrcholy Alp i památkami zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO. Nabídka ubytování v Rakousku je dost velká na to, aby jste se museli vázat na jedno místo. Naplánujte si dovolenou v Rakousku tak, aby jste viděli co nejvíce. Možnosti jsou nepřeberné, lyžování v Zell am See, poznání venkovského stylu života, vodopády, divoké řeky, ledovec Grossglockner i přepychový Salzburg vám nesmí uniknout. Dolní Rakousko ukrývá klenoty, jako jsou St. Pölten, Kamptal i Wachau. Korutany nabízejí relaxaci v křišťálově čistých jezerech Wörther See, Faaker See či Ossiacher See. Tyrolské ledovce, pěší turistika i lázeňské resorty nemají jedinou chybičku. Štýrsko patří ledovci Dachstein, vinicím i městu Graz. V Horním Rakousku spatříte klenoty města Linz a ochutnáte koupání v jezerech Attersee a Traunsee. Amberský průsmyk, řeka Rýn a Bregenz ztělesňují Vorarlbersko. Během vaší dovolené v Rakousku, by byl hřích nenavštívit některé z věhlasných památek Vídně, mimo jiné ideálního města také pro Silvestr a oslavy Nového roku! Schönbrunn, zámek Belvedere, Albertina, Hofburg anebo Präter mají své kouzlo.

Dovolená v Rakousku

Jak na Rakousko plné zábavy?

Co byste řekli pohodlnému ubytování v rybářské chatě v Rakousku, která je v bezprostřední blízkosti jezera? Takovéto nabídce neodolá žádný tatínek ani dědeček, rodiny s malými dětmi ocení balíček zahradní nábytek a zamilovaní dovolenou pro dva neboli 20% slevu nabitou úžasnými zážitky. Rádi byste dali nejlepší dárek svým potomkům? Rozhodněte se pro apartmány s houpačkami, pískovištěm, ale i dětskou židličkou a postýlkou. Jezdectví zde patří k oblíbeným činnostem a tak rezervace horské chaty, která je poblíž stájí pro koně, nemá jedinou chybu. Ubytování na horách s dětmi vám dodá vítr do plachet, těšit se můžete na čistý alpský vzduch a panoramatické výhledy na hory.

Dovolená v Rakousku

Proč vám apartmány Rakousko vám nesmí uniknout?

Prahnete po rekreaci se svým psem? Sledujte chaty a chalupy označené symboly psa. Rodiny s dětmi se pobaví v zážitkových domech, protože jsou na dosah ruky od zábavných zařízení. Zážitková karta vám otevře svět nekonečných radovánek. Apartmány v Rakousku reflektují tamní životní úroveň, která je na vysoké úrovni, proto můžete očekávat perfektní a komfortní zázemí, když k tomu přidáme nekuřácké rekreační domy s výhledem na hory, není co řešit. Zaneprázdnění výletníci anebo teenageři ocení balíček internet. Pokud nejste milovníci domácích mazlíčků, pak se při vyhledávání ubytování v kategorii apartmány Rakousko soustřeďte na symboly s označením psa s křížkem. Zaměřte se na CITY apartmány v Salzburgu, Vídni anebo jiných impozantních městech a poznejte největší klenoty architektury jako na stříbrném podnosu. Ledovec v Rakousku, to je lyžování a procházky zasněženou krajinou. Alpská příroda vás naplní blahem v jakékoliv roční době.

Jak na ničím nerušenou dovolená Rakousko?

Apartmány a ubytování v Rakousku

Už se nemůžete dočkat volnočasových aktivit, gastronomických zážitků, nočního života i lenošení na pláži rakouských jezer, ale bojíte se možných nepříjemností s ubytováním? Obraťte se na správce anebo majitele nemovitosti. Je pro nás velice důležité, aby vaše dovolená v Rakousku byla perfektní, proto pakliže nemůžete sehnat majitele nemovitosti, neváhejte a kontaktujte servisní kancelář v Rakousku, která sídlí v Innsbrucku. K dispozici máte telefonní číslo +43 512 344470 nebo e-mail info@novasol.at. S NOVASOL máte spokojenou relaxaci jednoduše pod palcem.

Dovolená v Rakousku

Kde je nejlepší lyžování v Rakousku?

Otevřete si knihu báječného ubytování v Rakousku od NOVASOL a připravte se na četné volnočasové aktivity. V létě vás pobaví pěší túra údolím Dyje v regionu Waldviertel, koupání v jezerech Herrensee, Attersee, Traunsee, Wörthersee. Podívejte se také k Bodamskému anebo Halštatskému jezeru. Za zmínku stojí i lanové parky, cyklistické stezky, horské vláčkodráhy, vysokohorská turistika a putování údolími Pitztal i Ötztal. Termální park Aqua Dome v Längenfeldu obnoví vaše síly. Pokud vám ale utkvělo na mysli Rakousko ubytování na sjezdovce pak vás v zimě uhrane snowboarding a alpské lyžování v Zell am See, bobové dráhy, bruslení, běžkování i sáňkování. Ve Štýrsku vás osloví lyžařský resort Schladming při úpatí ledovce Dachstein. Aby se dalo říct to bylo nejlepší lyžování v Rakousku se vším všudy, nesmíte se zapomenout na ochutnávku delikatesních vín, jako jsou Morrilon, Tramín či Schilcher.

Zimní dovolená v Rakousku

Je libo ubytování v soukromí Rakousko?

Dovolená v Rakousku je ideální příležitost pro seznámení s mnohými památkami zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO. Klenotem je Vídeň, kde se před více než 2000 lety rozléhalo keltské sídliště a římské město. Určitě vás zaujme i Semmeringská železnice o délce 41 km. Štýrský Hradec a Salzburg vás provedou nejvzácnějšími architektonickými poklady historie. Středověké slavnosti ve městě Carnuntum, Montafonské léto, Čokoládový festival, Bregenzský festival, vinobraní, Narcisové slavnosti, Salzburger Festspiele i představení klasické i současné hudby vás očarují. Festival Ferencze Liszta, Haydnův festival anebo Schubertiade vás vrátí do dob dávno minulých. Ve Vídni se koná Festival ImPulsTanz a jazzová hudba se rozezní v Saalfeldenu. Ubytování v soukromí NOVASOL vás zavede na místa světového formátu. Horské chaty v Rakousku jsou skvělým místem pro rodinou dovolenou.

Rekreační domy v Rakousku

Majestátné stavby zapsané na seznam světového dědictví UNESCO, jako jsou chrámy, kláštery, kostely a zámky anebo přírodní dědictví Solné komory vás pohladí na duši. V Salzburgu se setkáte s památkou Wolfganga Amadea Mozarta, hudebního fenomenálního skladatele. Za zmínku stojí i hudební díla Johanna Strausse, Josepha Haydna či Franze Schuberta. Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků konající se každoročně 1. ledna v koncertním domě Wiener Musikverein vám nesmí uniknout. Vaše kroky povedou do Schönbrunnu či do krajiny snů Hallstatt-Dachstein. Ubytování na horách s dětmi vás provede překrásnou alpskou krajinou. Ponořte se do noblesní historie, která vás uhrane svými magnety.

Rekreační domy v Rakousku

Jak na ubytování na sjezdovce Rakousko?

Podívejte se možnosti ubytování a máte před sebou aktivní rekreaci pro celou rodinu. V Rakousku spatříte impozantní Alpy, divoké horské řeky, kouzelné vodopády, magická jezera a přírodní úkazy nevídané krásy. Skutečným skvostem je turisticky oblíbená soutěska Liechtensteinklamm v Salcbursku. Najdete zde také nejvyšší vodopády ve střední Evropě, Krimmelské vodopády, měřící 380 metrů. Solná komora, která se rozléhá v Salcbursku, Štýrsku a Horním Rakousku, patří k populárním výletním místům. Jednou z největších jeskyní celé zeměkoule je Svět ledových obrů v Tennengebirge. Nesmíte minout přírodní park Thayatal v Podyjí a Hohe Wand v Dolním Rakousku. Ptáte se, kam na lyže do Rakouska? Zaujme vás dokonalost ledovců Hintertux, Pitztal, Kaunertal, Sölden, Kaprun a Dachstein. Letní radosti patří Atterskému jezeru, Wolfgangsee, Wörtersee, Millstätter See či Lake Ossiach.

Zimní dovolená v Rakousku

Dovolená v Rakousku? Prvotřídní komfort!

Rozhodněte se pro příjemnou relaxaci v Rakousku. Tento malebný stát je coby kamenem dohodil od České republiky, proto klidně cestujte vlastním automobilem. K vycestování vám postačí platné cestovní doklady a samozřejmě řidičský průkaz. Pokud vyjedete na dálnici, je nutné svůj vůz opatřit dálniční známkou, která musí být dobře viditelná na předním skle. Nejvyšší povolená rychlost v obci činí 50 km/hod, mimo obec 100 km/hod a na dálnicích 130 km/hod. hranice obsahu alkoholu v krvi je maximálně 0, 5 %. Překročení se přísně trestá pokutou anebo odebráním řidičského průkazu. Letní dovolená v Rakousku je strhující a nezapomenutelná.

Dovolená v Rakousku

Apartmány Rakousko? Honem za pohodlím kdykoliv během roku!

Věřte, že je dovolená v Rakousku žhavým želízkem v ohni. Na každém kroku spatříte nádhernou přírodu, která je proslulá svou čistotou. Pobyt na čerstvém vzduchu v objetí lesů, horských pastvin a luk, je k nezaplacení. Jen si představte, jak se kocháte výhledy na ledovce Dachstein, Kitzsteinhorn či Mölltal. Objevte kouzlo Krimmelských vodopádů, Solné komory, venkovské atmosféry Tyrolska, Mozartova Salzburgu a famózní Vídně. Pronájem chaty v Alpách vás uspokojí celoročně. Romantici, milovníci kultury i architektury si přijdou na své ve Vídni. Na konci ledna až do března si můžete zabruslit na náměstí Rathausplatz. Dopřejte si Sachrův dort, vídeňský řízek, preclíky, domácí sýry a slaninu, Mozartovy koule anebo vepřovou pečeni s bramborovým knedlíkem. Pokud hledáte vyžití i pro vaše ratolesti a v mysli vám utkvělo spíše něco jako ”dovolená v Rakousku na horách s dětmi”, není problém! Děti si zamilují Salcburskou zoologickou zahradu, aquaparky, lyžařské resorty, sáňkování, rafting i vodní sporty na jezerech. Čekáte ještě mnohem více? Silvestr na horách vás přenese do nového roku jako celebrity!

Kde se nacházejí rekreační domy v Rakousku?

Rekreační domy NOVASOL najdete na celém území Rakouska, především v Alpách. V nabídce jsou rekreační domy v Solnohradsku, Tyrolech, Korutanech i v hlavním městě Vídni.

Jaké mají rekreační domy v Rakousku vybavení?

Všechny rakouské rekreační objekty NOVASOL slouží k běžnému obývání, disponují proto kompletním vybavením od pohodlných lůžek v ložnici přes zařízenou kuchyň až po sociální zařízení. Interiéry, použité materiály, nábytek či přístroje se samozřejmě liší v závislosti na stáří, velikosti, typu a cenové úrovni domu. Další rozdíly se objevují ve venkovním vybavení (zahrada, garáž, bazén, dětské hřiště atd.).

Kdy rezervovat dovolenou v rekreačním domě v Rakousku?

Záleží na tom, ve kterém ročním období se do Rakouska, které patří k nejvyhledávanějším destinacím, chystáte. Největší zájem je o pobyty v průběhu letních a zimních prázdnin – pokud chcete mít největší výběr rekreačních objektů, neváhejte a objednávejte již na podzim předcházejícího roku.

Jak probíhá předání rekreačního domu v Rakousku k užívání?

Ubytovací doklad uvádí, kdy se lze do rekreačního objektu v Rakousku nastěhovat a kdy ho opustit. Není-li uvedeno jinak, je doba příjezdu od 16 do 20, odjezdu do 10 hodin. Klíč od objektu předává majitel (pověřená osoba) proti originálu ubytovacího dokladu. Při zpoždění musíte včas kontaktovat majitele, který může požadovat extra poplatek. Přijedete-li dříve, klíč dostanete až v dohodnutou dobu příjezdu. Někdy je nutné kvůli registraci předložit průkaz totožnosti (cestovní pas).