Alpské lyžování v Rakousku levně s NOVASOL - ubytování na horách

Rakousko je pro nás nejbližší země, kde si opravdu kvalitně a bez front zalyžujete na dlouhých a perfektně upravených sjezdovkách, nebo prožijete jedinečné zážitky s aplským lyžováním. Ať už se vydáte na sjezdovky a populární alpské ledovce či si chcete užít předhůří Alp při alpském lyžování, všude se setkáte s nádhernou přírodou, vstřícnými lidmi a skvělým servisem. Společnost NOVASOL vám zajistí lyžování v Rakousku levně např. tak, že vám zprostředkuje levné přístřeší v českém penzionu v Rakousku, takže si nebudete muset lámat hlavu ani s jazykovou bariérou. Při českém ubytování v Rakousku se budete cítit skutečně jako doma, jen budete obklopeni majestátními velehorami se skvělými sněhovými podmínkami pro alpské lyžování tak ostatní lyžařské sporty, mnohde i celoročně. K nejbližším lyžařským střediskům se snadno a pohodlně dostanete už po pár hodinách jízdy autem z ČR a téměř všude pro vás bude připraveno útulné a komfortní ubytování v podobě stylových horských chat a chalup. A to v bezprostřední blízkosti nejoblíbenějších sjezdovek nebo běžeckých tratí. S námi strávíte opravdu bezstarostnou zimní dovolenou a zjistíte jak levné může být lyžování v Rakousku.

Kam na lyže aneb nejbližší lyžování v Rakousku

Pokud si chcete opravdu kvalitně zalyžovat, určitě se vydejte na některý z rakouských ledovců. Nejbližší lyžování v Rakousku na ledovci na vás čeká na Kaprunu poblíž nádherného historického města Salcburk či na štýrském ledovci Dachstein. Oba jsou vzdáleny jen necelých 300 kilometrů od našich hranic. Nejvyšším ledovcem v zemi je tyrolský Hintertux, kde si výborně zalyžujete po celý rok až ve výšce 3 250 metrů nad mořem. Nepřeberné množství lyžařských areálů tu skýtá celé třicetikilometrové údolí Zillertal, kde můžete včetně ledovce jezdit s jediným skipasem. Pokud hledáte skutečně nejbližší rakouská střediska od našich hranic, vybírejte z letovisek Horního Rakouska kde můžete také najít mnoho příležitostí na nejbližší lyžování v Rakousku od našich hranic . NOVASOL vám zprostředkuje třeba i ubytování na sjezdovkách Rakouska také u ostatních oblíbených ledovců, jakými jsou tyrolský Stubai, Pitztal, Ötztal-Sölden a Kaunertal ve stejné spolkové zemi nebo korutanský Mölltal. Výborně se však vyžijete i mimo ledovce, například ve vyhlášených oblastech Ski Amadé, Skiwelt Wilder Kaiser Saalbach nebo Zell am See v okolí Salcburku. Za pozornost určitě stojí též nejbližší hornorakouská střediska Kasberg, Feuerkogel, Hochficht nebo Wurceralm.

Jedinečné ubytovací koncepty při lyžování v Rakousku levně

Umíte si představit nejlevnější ubytování v Rakousku s jedinečnými výhledy na alpské velikány. Z těchto důvodů jsou pro lyžování v Rakousku nejlepší rekreační chaty a chalupy s okouzlujícím panoramatem sněhem pokrytých velehor, které jsou označeny speciálním symbolem. Toužíte-li se při alpském lyžování či na sjezdovkách denně kochat okolní přírodou s vrcholky trčícími až do nebe, hledejte při výběru ubytování právě takové domy. Chcete-li být po celou dobu vašeho ubytování na horách s dětmi on-line, kontrolovat e-maily a prohlížet internet, zaměřte se na náš koncept rekreačních domů s přístupem na internet. Stačí dávat pozor na oranžovou ikonku, která připojení k síti označuje. Pozor však na skutečnost, že surfování a stahování dat může být omezeno na určitý rozsah, či k dispozici za příplatek. U každého domu snadno zjistíte, jaký konkrétní druh internetu je v něm k dispozici. NOVASOL vám zajistí lyžování v Rakousku levně, rychle a s ubytováním v těch nejlepší rekreačních chatách a chalupách.

Levné lyžování v Rakousku i skvěle vybavené chaty a chalupy

Rakousko se pyšní dostatkem skvěle vybavených rekreačních domů na horách a právě takové vám NOVASOL nabízí ve svém katalogu. Ať už do Alp míříte za rodinnou dovolenou, nebo prožít Silvestr na horách pro dva, vždy počítejte s objektem ve skvělé technické kondici, udržovaným a s pravidelností opravovaným. V žádném případě nebudete „klepat kosu“, jelikož jsou vybaveny zimní izolací, centrálním topením a prakticky vždy i krbovými kamny. Užijte si naplno levné lyžování v Rakousku a navečer se vraťte do svého vyhřátého domečku. Samozřejmostí je sociální zařízení s toaletou a sprchovým koutem, někdy taktéž s vanou. V kuchyních nechybí přístroje jako elektrický sporák a odsávač par, prostorná chladnička s mrazicím boxem, myčka, kávovar a toustovač. Součástí chat bývá i terasa a rozlehlá zahrada se zahradním nábytkem (stoleček, židličky, lehátko, slunečník). Parkování je zajištěno v garáži či přímo před objektem.

Spolehněte se na levné ubytování na horách

Rakouská lyžařská střediska jsou vyhlášená svým servisem a stejným způsobem se můžete spolehnout na rekreační objekty společnosti NOVASOL. Rezervujte-li si dům, apartmán, chatu či český penzion v Rakousku, s námi máte zajištěný jejich bezproblémový provoz a řešení všech případných závad. Co v případě nějakého vašeho požadavku dělat? Obracejte se na majitele (správce) objektu a on se vynasnaží splnit ho co nejdříve. Není-li k dosažení, zkuste servisní kancelář NOVASOL v Innsbrucku (adresa je Grabenweg 71) s telefonním číslem +43 512 344 470, faxem +43 512 344 490 a e-mailem info@novasol.at. Další možností je kontaktovat servisní kancelář v Praze na adrese Politických vězňů 1597/19, kde se domluvíte česky. Telefon je 222 311 715, mobil je 602 395 443, fax je 222 329 097 a e-mail novasol@novasol.cz. Provozní doba je každý den od pondělí do neděle mezi 9 a 20 hodinou.

Levné ubytování na horách se spoustou aktivit

Během zimní dovolené v Alpách s NOVASOL si můžete užít nejen levné lyžování v Rakousku a výborně připravené rakouské lyžařské resorty, ale i spoustu dalších atrakcí. Každá ledovcová ski aréna disponuje adrenalinovými sněhovými parky, kde se vyřádí zejména snowboardisté, v okolí středisek se táhnou desítky kilometrů panoramatických tras pro běžkaře. Rozhodnete-li se pro ubytování v Rakousku s dětmi, je zde pro vaše ratolesti připraveno množství lyžařských školiček a kurzů, kde se rychle naučí zvládat základy, zatímco vy si můžete během výcviku v klidu zalyžovat. Součástí každé lyžařské oblasti jsou komfortní relaxační zázemí v podobě rozličných wellnesů, krytých akvaparků a bazénů, v nichž si odpočinete po náročném dni na sjezdovkách. Všudypřítomná alpská jezera skýtají v mrazech obrovské plochy pro bruslení, na vrcholcích hor vás čeká panenský hluboký sníh pro freeride. Zdatní sportovci tu mohou absolvovat náročné vysokohorské túry na sněžnicích.

Akce a atrakce při levném lyžování v Rakousku

NOVASOL vám vždy poradí, kam do Rakouska na lyže, a rovněž vás seznámí se zajímavými atrakcemi v destinaci, v níž se právě nalézáte. Vydejte se s námi na průzkum lyžařských areálů Rakouska! Co se týče zimních sportů, asi nejvíce akcí s nimi spojených na vás čeká v nádherné tyrolské metropoli Innsbruck. V letech 1964 a 1976 se ve městě a jeho okolí pořádaly zimní olympijské hry a olympiádou celá oblast žije dodnes. Atmosféru závodů Světového poháru ve sjezdovém lyžování můžete pravidelně nasát na ledovci Ötztal-Sölden, populární Hintertux vám zase předvede obří Ledový palác s gigantickými krápníky. Na Dachsteinu se vám bude doslova tajit dech při vyhlídkách z nejvýše položeného rakouského visutého mostu a Kaprun vás okouzlí panoramatickou restaurací ve výšce 3 000 metrů nad mořem včetně pohledu na nejvyšší rakouskou horu Grossglockner (3 798 metrů). A věříme, že budete mile překvapeni jak levné lyžování v Rakousku může být s NOVASOL!

Kam na lyže do Rakouska aneb nejlevnější lyžování v Rakousku s nádechem historie i vynikajícího jídla

Rakousko je nádherná země s bohatou historií a příchozím nabízí nepřeberné množství památek a dalších kulturních zajímavostí. Kam na lyže do Rakouska už jsme vám pověděli, nyní se dozvíte něco o tom, co vás při cestě za nejlevnějším lyžováním v Rakousku se skipasem může turisticky zaujmout. Za pozornost určitě stojí slavná metropole země Vídeň, jejíž historie sahá až do časů Římské říše. Avšak architektonických klenotů a velkolepých pamětihodností jsou plná všechna rakouská větší města. Při svých toulkách se proto určitě neváhejte zastavit například v Salcburku, Linci, Štýrském Hradci, Innsbrucku či Welsu, všude narazíte na zajímavou architekturu, která se datuje až do raného středověku. V romantických křivolakých uličkách starých měst ochutnáte vyhlášené krajové speciality jako plněnou rybu, plíčky, pravý vídeňský řízek, Sachrův dort, proslulé rakouské palačinky a řadu dalších.

Příroda skrytá při nejbližším lyžování v Rakousku

Alpský masiv zabírá téměř šedesát procent Rakouska a jeho okouzlující příroda je tu pečlivě chráněna ve třech národních parcích Kalkalpen, Hohe Tauern a Nockberge. V oblasti Hohe Tauern se tyčí Grossglockner, nejvyšší hora Rakouska, na níž se můžete dostat turistickou stezkou nebo adrenalinovým horolezeckým výstupem. Fantastická alpská příroda začíná v nižších polohách hustými a zdravými smrkovými lesy a zelenými horskými loukami, výše pak objevíte typické kosodřeviny a holé majestátní vrcholky. Mezi nimi se v malebných údolích lesknou hladiny křišťálově čistých jezer, do kterých ústí divoké horské říčky a bystřiny, v nichž se lze i koupat, rozhodnete-li se pro letní dovolenou v rakouských Alpách. Při alpské turistice často narazíte na typické zástupce vysokohorské fauny jako sviště, kozorohy či kamzíky. NOVASOL vám v tomto horském ráji poskytne levné a útulné ubytování a poradí, kde si například užijete nejlevnější lyžování v Rakousku.

Autem za nejbližším lyžováním v Rakousku

Cesta k nejbližšímu lyžování v Rakousku je pro občany ČR vesměs rychlá a pohodlná díky výtečné dálniční síti našich jižních sousedů. Z Čech vede nejkratší trasa přes České Budějovice, odkud se dostanete na lineckou dálnici A1, která vede směrem na Salcburk, nebo na A9, směřující na Štýrský Hradec. Z Moravy se vydejte na Brno a Vídeň a po dálnici A1 dojedete až do Salcburku. Odtud můžete pokračovat dálnicí A12 na jihovýchod napříč Tyrolskem k Innsbrucku, po A10 na jih ke slovinským hranicím nebo po A8 na západ k těm německým. V Rakousku však nemusíte jen lyžovat, můžete s námi například strávit nezapomenutelný Silvestr v Alpách nebo skvělou letní dovolenou. Cestovat do země lze pouze s občanským průkazem a platí zde schengenské celní předpisy. Pravidla silničního provozu odpovídají našim, jen mimo obec je tu povolená o 10 kilometrů vyšší rychlost, takže můžete jezdit stovkou. Pro jízdu po dálnici musíte mít dálniční známku. Tu bez problému seženete na všech příhraničních benzinkách a na 10 dní stojí pro rok 2017 8,90 Eur.

NOVASOL je specialista na levné ubytování na horách

Ať už se rozhodnete pro zimní či letní dovolenou v Alpách, jsme připraveni nabídnout vám to nejpohodlnější a nejlevnější ubytování, dokonce i v ryze českých penzionech v Rakousku. S NOVASOL si kdykoliv užijete bezproblémové prázdniny či víkend. V Rakousku se každoročně koná množství rozličných sportovních memoriálů a vyzkoušíte si zde jak sjezdařské, tak běžkařské tratě. Kromě nejlepších sjezdovek vám představíme i nejkrásnější cyklostezky Rakouska. V místě ubytování vám rádi poradíme, kam za kulturou, kde najít nejbližší vyhlášené turistické atrakce či monumentální historické památky. Uděláme vše proto,