search

Pronájem domů v Mörtschach

Mörtschach – rodinná pohoda na dosah ruky

Toužíte po klidné rodinné dovolené v Rakousku? Prohlédněte si nabídky rekreačních chat od NOVASOL. Můžeme zaručit, že si jistě vyberete svůj ideál. Zkušenosti dlouhé 35 vás jistě přesvědčí o kvalitě nabízených služeb.

Máte chuť na soukromí a bezkonkurenční výhledy na nevyzpytatelnou krajinu Alp? S NOVASOL máte skvělé vyhlídky na dovolenou snů. V rajské přírodě pocítíte bezpečí a příliv nové energie. Pokud cestujete s dětmi či domácími mazlíčky, je pro vás Rakousko úžasnou volbou. Horské stezky, bujné lesy, exkluzivní přehlídka jezer, vstřícnost místních obyvatel a luxus chat je prostě k nezaplacení.

Příjemné ubytování v soukromí

Už neváhejte a vydejte se do Mörtschach, obce ležící v okrese Spittal v Korutanech. Překvapí vás její poloha, nachází se na západě v horním Mölltal. Malebné údolí, kterým protéká řeka Möll, je oblíbeným výletním místem. Najdete zde malé vesničky s kostelíky, sílu starých zvyků, čerstvý vzduch a ochutnáte místní farmářské produkty.

Vesnička jako z pohádky, Mörtschach, se tyčí 950 metrů nad mořem. Největším vrcholem je Petzeck ležící v nadmořské výšce 3283 metrů. Obec se nachází v národním parku Hohe Tauern. Budete obklopeni lesy, skvostným pohořím, vzácnou faunou i florou, jezery a perfektně značenými stezkami pro pěší turistiku. Čekejte romantická zákoutí i možností adrenalinových sportů.

Výborné ceny letních domů Rakouska potěší!

Území obce bylo významným těžištěm zlata a první zmínka se objevuje v roce 1256. Dnes je vesnice zajímavým turistickým cílem. Potěší vás dlouhý pobyt v nedotčené přírodě, která vybízí k jízdě na horském kole, pěší turistice, horolezectví a zimním sportům. Národní park Hohe Tauern nabízí maximální zážitek pro všechny věkové generace.

Největšími architektonickými drahokamy jsou, farní kostel Hl. Leonhard postavený 1516, malý kostel Maria Hilf z roku 1806 a kaple. Pokud vás omrzí útulné prázdninové domy Rakouska, vydejte se za poznáním. Cestou necestou spatříte jezera, vodopády, vysoké štíty hor, zelené stěny údolí, husté lesy a blankytně modrou oblohu.