search

Ubytování Abtenau

Ubytování Abtenau je rozmanité

Pokud chcete okusit ničím nerušené ubytování v Salcbursku, objednejte si pohodové ubytování Abtenau. Novasol nabízí překrásné pronájmy v dechberoucí krajině Salcburkska. Proplétejte se mezi vrcholy nezkrotných Alp, odpočívejte, bavte se a objevujte nevšednost zdejší krajiny. Tento turistický klenot je oblíbeným výletním místem všech generací.

Prostředí malebné vesnice s necelými 6 tisíci obyvateli padne do oka nejmenším výletníkům, horolezcům, dobrodruhům i seniorům v dobré kondici. Alpská náhorní plošina Alp, Postalm, se postará o výborné podmínky pěší turistiky. Těšte se na stovky kilometrů značených tras. Děti si zamilují letní bobovou dráhu a lanové centrum Karkogel.

Rekreační domy a ubytování Abtenau

V Abtenau najdete chvíle relaxace, úžasné výhledy a četnost outdoorových aktivit. Na divokých i klidnějších řekách si vyzkoušejte adrenalinový rafting a canyoning. Dobrodružné povahy zaujme paragliding, klidnější turisty naopak golf a jízda na horském kole po mnoha značených trasách. Letní radovánky okoření koupaliště s vodní klouzačkou a jinými atrakcemi.

Nedostižná příroda kolem Abtenau vytváří ideální podmínky pro letní i zimní dovolenou v Rakousku. Oceníte nenáročné svahy pro lyžaře začátečníky a skiareál pro zkušené jezdce na lyžích či snowboardu. Jedna z nejmodernějších lanovek Rakouska vás vyveze na vrchol, kde se rozhodnete pro lyžování, trasy pro běžkaře, pěší túru či sáňkování. Funguje po celý rok.

Okouzlující rekreační chaty Rakouska jsou v kurzu!

Možná vás osloví snowbike, novinkový sport pro každého. Své kouzlo má noční pochod s pochodněmi, jehož cílem je půvabná hospůdka. Na duši i těle vás zahřeje svařák a poslech lidové hudby. Obdivujte třpytivý sníh a ledové království, které je jako stvořené pro bruslení v Abtenau, Annaberg i St. Martin. Odvážlivci neodolají tandemovému seskoku padákem.

Nezapomeňte vzít útokem nedalekou kulturní metropoli Salcburk, rodiště slavného hudebního skladatele W. A. Mozarta, která vás naláká historickými klenoty. Jsou zapsané na seznam světového dědictví UNESCO, dále vás čeká nakupování, výborné jídlo v restauracích a bohatý kulturní program ve dne v noci.