search

Ubytování Bad Gastein

Ubytování Bad Gastein, ráj celoroční dovolené

Dopřejte si geniální ubytování v Salcbursku v centru fantastického národního parku Vysoké Taury. Ubytování Bad Gastein, to je lázeňský resort, ležící v nadmořské výšce 1 000 metrů, který vám dodá energii. Na první pohled vás uchvátí tradiční historické stavby z období Belle Epoque. Jsou typickou upoutávkou této vysokohorské oblasti s mnoha dalšími magnety.

V Bad Gastein si užijete rekreaci ve vlastním tempu v každém ročním období. Pokud toužíte po pobytu na čerstvém vzduchu, jste na správném místě. Zdejší klima prospívá lidskému zdraví. Jeho léčebné podnebí se nese ruku v ruce s rozmanitými možnostmi sportovních aktivit a kulturního vyžití.

Relaxujte během ubytování Bad Gastein

Skalní termální lázně vám splní sen o pohodové dovolené. Poddejte se rozkoši termálních pramenů, relaxujte v bazénech a gasteinských štolách, které patří k nejatraktivnějšímu lákadlu. Vysokohorské klima a 17 pramenů obsahující plyn radon je prospěšných pro obtíže s pohybovým ústrojím, horních cest dýchacích a imunitním systém.

Zimní radovánky v Bad Gastein se nesou ve znamení zimních sportů v bohaté nadílce sněhu. Těšte se na upravené sjezdovky, běžecké trasy i stezky určené pro skialpinismus. V létě si oddechnete při jízdě na horském kole a pěší turistice. Národní park Vysoké Taury se pyšní dokonale značenými trasami pro cyklisty i pěší turistiku, ovšem zajímavých míst v Salcbursku najdete mnohem více.

V prázdninových domech Rakouska se rychle zabydlíte!

Zda je vám štěstěna nakloněna zjistíte v místním kasinu. Uvolněte se a užívejte si radovánky až do rána. Gasteinské údolí vám nabízí na 350 kilometrů značených turistických stezek. Po cestě budete obdivovat domácí produkty salašníků. Nároční výletníci si oblíbí golf, lukostřelbu i tenis. Nezapomeňte se svézt v lanovkách s letním provozem. V létě se osvěžte v Gasteinském přírodním jezírku.

Prohlédněte si hrad Klammstein, Hornické muzeum, Havířský skanzen či historickou elektrárnu ve Sportgasteinu. Oceníte Entrický kostel, unikátní krápníkovou jeskyni a pohled na tradiční pečení chleba a výrobu sýra. Zamluvte si rekreační chaty Rakouska a vydejte se po stopách romantiky, sportu i relaxace na čerstvém vzduchu.