search

Ubytování Bad Hofgastein

Ubytování Bad Hofgastein voní dobrodružstvím

Pokud ještě stále váháte, kam vyrazit na ubytování Salcbrusko, nahlédněte na webové stránky Novasol. Dejte přednost známé lyžařské destinaci a wellness světu, kde se nachází ubytování Bad Hofgastein. Půvabné letovisko leží v okrese Sankt Johann im Pongau. S Bad Gasteinen, Dorfgasteinen vytváří překrásné Gasteinské údolí.

Velkolepé letovisko zimních sportů je úzce spjato se Ski amadé. Tento gigant lyžařských center spojuje 28 lyžařských resortů v Rakousku a řadí se tak na druhou příčku lyžařských oblastí v Evropě. Jen v Gasteinském údolí najdete asi 220 kilometrů sjezdovek, 50 lanovek a vleků. Lanovky spojují Schlosssalm-Angertal-Stubnerkogel a Graukogel.

Seznamte se s našimi skvělými rekreačními domy

Město a jeho údolí je královstvím zimních i letních sportů. Pokud milujete pěší turistiku, jízdu na horském kole, golf, lyžování či horolezectví, jste na správném místě. Wellness podmínky splňuje letovisko díky ohromnému lázeňskému komplexu Alpentherme. Těšte se na vnitřní i venkovní bazény, saunu, vířivku i jiné relaxační procedury.

Mimořádně léčivý radon, který voda obsahuje, má blahodárné účinky při respiračních a pohybových potížích, zlepšuje stav pleti a upevňuje imunitu. Před vánoci patří Bad Hofgastein stánkařům s punčem, výborným jídlům a suvenýrům lidové tvorby. Jen kousek od stánků najdete venkovní kluziště a v centru upravenou běžkařskou trasu přes lázeňský park.

Vejděte do přepychu letních domů Rakouska

Nezkrotnou perlou města je farní kostel a chrám Panny Marie postavený v letech 1498 – 1507. Ihned vás upoutá jeho barokní oltář vytvořený malířem Josefem Andrä Eislem a sochařem Paulem Mödlhammerem. Zámek Weitmoser dnes slouží jako restaurace a kavárna. Milovníci ptačího světa si přijdou na své díky naučné stezce. Vyjděte si také k Gadaunerské rokli, kde pocítíte svobodu i strach.

A Knappenwelt Angertal je místo, kde objevíte středověké tavicí pece na zlato a také na stříbro. Uvolněte se na dovolené v Rakousku a nasávejte kouzlo historie i tep moderního života.