search

Ubytování Dorfgastein

Ubytování Dorfgastein skýtá nečekané zážitky

Pokud toužíte po celoroční rekreaci, která je nabita sportovními aktivitami, poznáním kulturních i přírodních krás a lenošením při ubytování Dorfgastein, zařiďte si s Novasol ubytování v Salcbursku. Zjednodušte si výběr pomocí přehledu, který vám pomůže s vyjasněním vašich priorit.

Alpská vesnička, která si zachovává svůj osobitý charakter i v moderní době, leží na samém začátku Gasteinského údolí. Vyniká tradičními slavnostmi, lidskými obyčeji, útulnou atmosférou a nenapodobitelnou pohodou. Všudypřítomné masivy hor vybízejí k zimním sportům, pěší turistice, paraglidingu, horolezectví i cykloturistice.

Nevšední ubytování Dorfgastein za skvělé ceny

Svět přírody malebné rakouské obce Dorfgastein si ihned zamilují všechny generace. Populární jsou horské túry v různých obtížnostech a horolezectví na skalních štítech. Trekkingová cyklistika vybízí k procvičení svalů. Po náročných výšlapech jistě oceníte pohostinnost horských hospůdek, kde si zvolíte svůj oběd či večeři z místních kvalitních surovin.

Dorfgastein je jako stvořený pro rekreaci rodin s dětmi během dovolené v Rakousku. Sportovní aktivity tady zahrnují lyžování, snowboarding, sáňkování, koulovačka ve sněhu. Letní radovánky patří nově zrekonstruovanému komplexu Solarbad. Tobogán i dobrodružství Pongi dětského klubu se malým výletníkům na první pohled zalíbí.

Ubytujte se v prázdninových domech Rakouska

Chcete si vychutnat další atrakce v Salcbursku? Zaostřete na dětské potřeby a užívejte si s vašimi potomky na velkolepém tobogánu a ve vodě teplé 26 až 28 stupňů Celsia. Dospělí se mohou těšit na saunu, travnaté plochy na opalování a překrásné výhledy na okolí. Vydejte se po stopách křišťálově čistých jezer a relaxujte v nitru přírody. Nepřekonatelné zážitky potkáte v jeskyních a u vodopádů. Čeká vás fascinující prohlídka unikátního přírodního jevu.

Hned při vstupu do Gasteinského údolí spatříte věž hradu Klammstein. Oddejte se procházkám anebo náročným túrám po značených trasách, potěšte se v horských hospůdkách, vyzkoušejte paragliding a obdivujte staré řezbářské práce místních umělců. Večer se uvolněte v pronájmech Rakouska a oddejte se opojnému nicnedělání.