search

Ubytování Flachau

Ubytování Flachau je v pěkné vesnici

Plánujete ubytování v Salcbursku? Spolehněte se na ubytování Flachau a podlehněte populárnímu lyžařskému letovisku Ski Amadé, kde se vyřádí zkušení lyžaři i úplní začátečníci. Letní radovánky patří pěší turistice a jízdě na horském kole po skvěle vyznačených trasách. Radstadské Taury nabízejí parádní podmínky pro celoroční rekreaci.

Vesnice leží v nadmořské výšce 920 metrů, zajišťuje tedy zimní aktivity a skialpinismus na maximum. Dříve hutnické centrum se dnes věnuje převážně cestovnímu ruchu. Nejznámějším rodákem je lyžař a olympijský vítěz Hermann Maier, po kterém byla pojmenována jedna z ulic, kde je vystavena jeho socha. Jistě vás uchvátí i zámek  Höch tyčící se nad městem.

Uvolněte se na ubytování Flachau v příjemných horských chatách

Vaše otázka zimní dovolené v Rakousku je již zodpovězena. Spolehněte se na hojnou sněhovou nabídku, moderní lanovky, široké sjezdové tratě i komfortní ubytování v soukromí. V polovině ledna se zde koná Světový pohár žen ve slalomu, Ladies Ski Night. Snowparky ocení lyžaři, snowboardisté i vyznavači adrenalinových zážitků.

Turistický resort Flachau je přívětivý i v létě. Podlehněte kouzlu raftingu, canyoningu, horolezectví v lanovém centru či Zorbkugel. Adrenalinu se oddáte díky Segway, Mountaincart, Zorbing či Lucky speedsters. Koupání zajišťují křišťálově čistá jezera, která leží mezi Dachstein a Tauern. Projíždějte se na koni či na čtyřkolce, využijte stezky pro on-line bruslaře a s dětmi relaxujte u jezera Reitdorf a Flachauwinkl.

Bezkonkurenční ceny rekreačních domů Rakouska

Okolí světoznámého lyžařského resortu je jako stvořené pro výlety. Nesmíte opomenout Krimmelské vodopády, které patří k největším v Evropě. Jejich výška dosahuje 380 metrů. Dostanete se k nim po značené stezce od poloviny dubna do konce října. Navštivte Ledovou jeskyni, pozor, v zimě je však uzavřena. Koupání a toulky magickou přírodou zajistí jezero Jägersee a Tappenkarsee.

Děti uvítají zábavu ve městě duchů v Sankt Johann – Alpendorf. Těšte se na překrásný den strávený s rodinou. Wellness služeb se nasytíte v bazénech se sladkou i slanou vodou a sauně, na masážním stole i na skluzavkách. S rekreačními chatami Rakouska podlehnete rajskému odpočinku v nitru přírody.