search

Ubytování Grossarl

Ubytování Grossarl, to jsou Alpy jako na dlani

Co vás napadne jako první o ubytování v Salcbursku? Jistě panoramatické výhledy na majestátné vrcholky Alp, horská jezera, zelené pastviny a kvetoucí louky. Krásu přírodu si můžete s Novasol dopřát jako mávnutím poutku při ubytování Grossarl. Zasvěťte pohodu a komfort relaxaci, která je k nezaplacení.

Překrásné městečko pod Alpami s 3 800 obyvateli leží v regionu St. Johann im Pongau v provincii Salzburg. Grossarl najdete asi 70 kilometrů od Salzburku. Grossarltal je částí Radstadt Tauern a dominuje Arlscharte s 2 252 metry, Hüttschlag s 1 030 metry, Grossarl s 924 metry a Lichtenštejnskou soutěskou. Pestrost přírody je zde zaručena!

Načerpejte příliv vitality při ubytování Grossarl

Nejvyšším vrcholem je Gamskarkogel s 2467 metry, úctyhodná výška zaručuje výskyt mlhy. Z vrcholu postupujte střemhlav dolů. Lichtenštejnská soutěska slibuje nádherný zážitek. Zaujme svou délkou, 4 000 metrů, z nichž zpřístupněno je 1 000 metrů. Těšte se na skály hluboké až 300 metrů! Na konci soutěsky můžete obdivovat vodopád. V zimě je atrakce z důvodu bezpečnosti uzavřena.

Nejzajímavějšími městy jsou Grossarl a Hüttschlag. Půvabná místa jsou zasazena mezi půvaby přírody a nadchnou historickými klenoty. Zúčastněte se nejrůznějších akcí konajících se během celého roku. Jistě vás osloví krása barokního farního kostela s pěkným interiérem a tradičními prvky architektury oblasti.

Zamluvte si vily s bazénem Rakouska za výjimečné ceny

Během vaší dovolené v Rakousku si oblíbíte rybolov, horolezectví, venkovní koupání, minigolf či zábavná hřiště pro děti. Ochutnejte místní sýr, klobásu, slaninu, máslo a ostrou kořalku. V zimě propadněte lyžování, snowboardingu, bruslení, curlingu, sáňkování anebo nordic walking.

Proplouvejte krajinou jehličnatých lesů, impozantních horských masívů, údolí, řek, vodopádů a pastvin s dobytkem. Pokud toužíte po klidných okamžicích a relaxaci s kapkou sportovních a kulturních aktivit, podlehněte krásám ubytování Rakouska za přijatelné ceny. Silvestr na horách, vánoce, velikonoce a letní prázdniny jsou ideálními příležitostmi, jak hodit starosti za hlavu.