search

Ubytování Hüttschlag

Ubytování Hüttschlag pro celou rodinu

Senzační ubytování v Salcbursku zažijete jedině s Novasol. Pronajměte si prázdninové chaty pro ubytování Hüttschlag a čerpejte energii z nitra přírody. Potěšte se výhledy na zasněžené vrcholky hor a procházejte se po zelených údolích. Jako rodiče oceníte záplavu čerstvého horského vzduchu a dokonalé podmínky pro volnočasové aktivity.

Alpská obec s 887 obyvateli leží v Salcbursku v mimořádně zajímavém okrese St. Johann im Pongau. Je součástí národního parku Vysoké Taury, tedy ideálním výchozím bodem pro letní i zimní radovánky. Městečko se nachází 8 kilometrů jižně od Grossarl a asi 70 kilometrů od Mozartova Salzburgu.

Konečně parádní ubytování Hüttschlag

Procházejte se po značených turistických trasách a brázděte horské stezky na horském kole. Propadněte fantastickému vrcholu a ledovci Keeskogel, který se pyšní výškou 2 884 metrů. Obec je snadno přístupná autobusem i autem. Ve 14. a 15. století se ve vesnici těžila měď a síra. V současnosti je Hüttschlag oblíbeným a celoročním rekreačním letoviskem.

V letních měsících se věnujte horolezectví a změřte své síly s ohromnými masivy salcburských Alp. Využijte 400 kilometrů značených turistických tras v různých obtížnostech. Potěší půjčovny horských kol a pestré možnosti rybaření. Děti se pobaví na hřišti s mnoha atrakcemi a mládež při plážovém volejbalu. Oddejte se sladkému lenošení v Hüttschlag a poznejte sílu čerstvého vzduchu.

Hurá do útulných rekreačních chat Rakouska!

Zimní měsíce se nesou v rytmu lyžování ve středisku Grossarltal-Dorfgastein, který je součástí velkolepého areálu Ski Amadé. Špičkové lyžařské podmínky slibuje 80 kilometrů sjezdovek a pohodlí moderní vleky i lanovky. Věnujte se běžeckému lyžování, zimní turistice, sáňkování, curlingu a zajímavým výletům na sněžnicích.

Na dovolené v Rakousku prozkoumejte historické klenoty obce, farní kostel svatého Josefa, impozantní skalní stěnu, Talmuseum a Gasthof Talwirt. Osvojte si lidové zvyky a místní tradice a nahlédněte do dávných časů. Jistě vás osloví pravidelně konající se akce, které jsou zárukou zábavy.