search

Ubytování Kleinarl

Ubytování Kleinarl s pravou chutí dovolené

Rozmanitosti krajiny, čerstvého vzduchu a nekonečných procházek si užijete nejlépe při ubytování Salcbursko. Veleštíty hor vás vyzvednou až k nebesům. S Novasol podlehnete komfortu vil k pronájmu během ubytování Kleinarl a přesvědčíte se tak o bohatosti relaxace. Fantastické alpské městečko se vám otevírá v každém ročním období.

Malebná obec se 769 obyvateli nabízí soukromí, klid a pohodu. Najdete ji v Salcbursku v okrese St. Johann im Pongau. Městečko leží na okraji národního parku Hohe Tauern, který je pokladnicí přírodních památek. Nejvyššími vrcholy oblasti jsou Faulkogel se svými 2 654 metry a Ennskraxn.

Nevídané ceny ubytování Kleinarl potěší!

Noblesu dodává vesničce gotický farní kostel sv. Laurentiuse, který zaujme oltářem vytvořeným sochařem Peterem Schmidtem. Za povšimnutí stojí lovecká chata Kleinarl, bývalý lovecký zámeček. Dominuje sedlovou střechou a výraznou fasádou. Hezkou stavbou je nová radnice s moderními prvky. Právě zde se odehrávají nejzávažnější rozhodnutí města.

Přírodní magnety Kleinarl mají dokonalý design. Nejpůsobivějším místem je Jägersee, které je zasazeno mezi husté lesy. Jezero je oblíbenou destinací rodin s dětmi celoročně. Turisté zbožňují výlety ke Tappenkarsee, kde se setkávají s unikátní kvalitou vody. V této oblasti Salcburska se daří horolezectví, procházkám i lyžování.

V rekreačních domech Rakouska si skvěle odpočinete!

Zimní radovánky v Kleinarl patří lyžování, běhu na lyžích, výletům na sněžnicích, jízdě na saních, curlingu a bruslení. Nadšenci adrenalinových sportů ocení létání na laně za motorovým člunem a paragliding. Útěk od všedních starostí zajistí dlouhé procházky i náročné túry do hor. Vodní svět a relaxace, to je blahodárná oáza pro vaše tělo. Hýčkejte své smysly v sauně, vířivce a v mnoha bazénech se skluzavkami.

Bezprostřední dovolená v Rakousku spojuje relaxační a sportovní vyžití. Prožijte zde Silvestr na horách, adventní čas, velikonoční tradice a letní akce pro všechny věkové kategorie. Propadněte pohostinnosti zdejších obyvatel a odpočívejte u dobrého jídla a pití. S Novasol si dopřejete pravou chuť regionální magie.