search

Ubytování Krimml

Ubytování Krimml, víc než jen vodopády

Toužíte po ubytování v Salcbursku spojeném s pohodlným ubytováním v soukromí v majestátných horách, sportovními aktivitami, wellness radovánkami a tepem přírodních a historických klenotů? Vydejte se do rekreačních chat v rámci ubytování Krimml a naberte na čerstvém vzduchu nový dech! Nadchnou vás majestátné vodopády, ledovce, husté lesy, jezera a malebná údolí.

Obec se nachází v objetí národního parku Hohe Tauern, u Salzburku a Tyrolska. Největší dominantou Krimmlu jsou impozantní vodopády, které patří rovněž k největším klenotům přírody Evropy. Nádherná vodní kaskáda se pyšní výškou 385 metrů. Podél vodopádů je přístupná turistická stezka, která byla využívána již ve středověku.

V horských chatách ubytování Krimml najdete jedinečný klid

Těšte se na desítky kilometrů sjezdovek, četné pohodlné vleky, obrovské plochy pro děti, restaurace, zábavní parky, osvětlené tratě, běžkařské stezky, zimní turistiku a zábavu ve stylových restauracích. Vydejte se na výlet ke Krimmelským vodopádům, na přírodní sáňkařskou dráhu anebo na romantickou večeři.

Proplouvejte Krimml pěšky anebo na kole po značených trasách. Údolí Achental vás nadchne pohledem na pastviny, kde se pasou ovce, krávy, kozy i koně. Nezapomeňte ochutnat zdravé domácí produkty. Romantiku slibuje výlet na Wildgerlostal, kde si ověříte své síly a vyzkoušíte horolezectví. Děti ocení salcburskou zábavu WasserWunderWelt, kde se skvěle vyřádí.

Relaxujte v pohodlných prázdninových domech Rakouska

Navštivte vodní festival a pozorujte prameny tryskající vody, barevnou show a příjemnou hudbu. Na přehradě Durlassboden si užijete vodních sportů, plachtění, jízdy na šlapadlech anebo surfování. Oddejte se adrenalinovému horolezectví a pokořte nejvyšší vrcholy oblasti. Přibalte si pevnou obuv, nastartujte horské kolo a těšte se na fitness.

Objednejte se rekreační chaty pro dovolenou v Rakousku a každý den se kochejte panoramatickým výhledem na Vysoké Taury. Ponořte se do oslňujících magnetů, ledovců, nedostižných vrcholků a excelentních vodopádů a večer zakončete v jednom z mnoha hostinců. Zaostřete na své zdraví a posilte ho v království svěží energie.