search

Ubytování Leogang

Ubytování Leogang nudu nezná

Vydejte se po stopách geniálního ubytování Salcbursko a zakousněte se do šťavnatých rekreačních bytů v rámci ubytování Leogang. Zažijte ideální relaxaci v lůně přírody, poblíž města Zell am See. Uchylte se mezi vrcholky majestátných Alp a brouzdejte po krajině sněhu, ledu i rozkvetlých luk, křišťálově čistých jezer a pastvin s dobytkem.

Oblast se pyšní nejvyšší horou Birnhorn ležící severně v nadmořské výšce 2 634 metrů v Leoganger Steinberge. Jižně lokalitu protínají Kitzbühelské Alpy. Nejvýznamnějším mezníkem cestovního ruchu je spojení obce se sousedním městem Saalfeldenem. V zimě se těšte na čilé lyžování a turistiku. V létě destinaci ovládají procházky po horách a cykloturistika.

Populární ubytování Leogang

Malá vesnička se může pochlubit četnými památkami historie a architektury. Turisty zajímá farní kostel St. Leonhard, Bergbau und Gotikmuseum im Dorf Hütten anebo Schaubergwerk Barbarastollen. Kubin Kabinet obsahuje expozici kreseb rakouského grafika Alfreda Kubina. Děti se mohou těšit na četné zábavné programy celoročně.

Kroky turistů vedou k Birnbachloch k jeskynní díře, ke které míří značená trasa. Griessener Moor, ornitologický mokřad, potěší milovníky ptactva. Ať je léto, nebo zima, vyzkoušejte si v Leogangu lukostřelbu, jízdu na koni, tenis, bowling, zábavu v lanovém centru, paragliding anebo vyhlídkové lety. Procházka salcburskou krajinou naplněnou čerstvým vzduchem se nedá ničím překonat.

Uvolněte se v příjemných rekreačních domech Rakouska

Zavřete oči a představte si slunce nad hlavou a dechberoucí výhledy. Nádherné sjezdovky a běžecké tratě vás postaví na nohy! Zimní turistika, výlety na sněžnicích, jízda na saních anebo sáňková dráha a metaná, se postarají o bezstarostnou atmosféru. Bruslení, skotačení na ledu a Skidoo patří k atraktivním činnostem.

Nic se nevyrovná výletům po horách, kde budete nasávat svěží vzduch. Své síly zdokonalíte při horolezectví, golfu, cyklistice, běhu a nordic walking. Těšte se na ideální možnosti venkovního koupání, rafting, canyoning anebo jízdu na kánoi a kajaku. Sportovním činnostem na  dovolené v Rakousku se meze nekladou.