search

Ubytování Maria Alm

Ubytování Maria Alm na dosah nezkrotné přírody

Dechberoucí krajina a majestátné vrcholky hor vás za ubytování v Salcbursku nalákají k dlouhým procházkám, jízdě na kole či na koni. Ubytování Maria Alm am Steinernen Meer se postará o příjemnou dovolenou. Horská vesnice se nachází asi 5 kilometrů od Saalfeldenu. Nadchne božským horským panorama, večerním lyžováním a impozantní noční show.

Obec ležící v regionu Pinzgau, v údolí potoka Urslau, který je přítokem řeky Saalach je skvělým výchozím bodem pro návštěvu Steinernes Meer, pohoří Hochkönig a Salzburg Slate Alps. Těšte se na mimořádné poutní místo, kde obnovíte duševní síly a poznáte pokoru. Ochutnejte místní produkty a potěšte své chuťové buňky na maximum.

Zasvěťte se do pohodlí horských chat

Máte chuť na pořádnou lyžovačku? Tak jste na správném místě. Letovisko je výhodné pro zimní sporty, snowboarding, sjezdové i běžecké lyžování. Využijte 120 kilometrů sjezdovek a 30 kilometrů běžeckých tratí. Děti ocení osvětlené sáňkařské dráhy a zamilovaní romantické zimní stezky. Dopřejte si výstup na Königstour, který se postará o výjimečný zážitek. Dovolená v Rakousku se vám vryje hluboko pod kůži.

Léto v Maria Alm patří pěší turistice, horolezectví, cyklistice a závodům na horských kolech. Čistotu přírody poznáte na 340 kilometrech značených turistických tras. Připravte se na velkolepé výhledy, čerstvý vzduch a rozkvetlé louky. Využijte letní vleky a vyjděte si na rustikální kopec farmy a horské chaty. Podlehněte kouzlu lezení po skalách Hochkönig.

Otevřete se komfortu letních domů Rakouska

Načerpejte energii pro náročné pracovní dny na poutním místě s nejvyšší kostelní věží v Salcbursku. Pobavení pro celou rodinu získáte na letních výtazích, lezeckých stěnách pro děti, lesní dobrodružné stezce anebo při lukostřelbě. Většina horských tras nabízí bezbariérový přístup a pohodlnou jízdu s kočárkem.

Jen kousek od města se pobavíte v bazénu s tobogánem dlouhým 40 metrů a na jiných dětských atrakcích. Dospělí ocení prostory pro opalování na travnatých plochách. Navštivte nedaleký Saalfelden a jeho okolí s hrady, zámky a kostely.