search

Ubytování Mariapfarr

Ubytování Mariapfarr, dokonalé místo pro dovolenou

Kde jinde si vychutnat klid, soukromí a volnočasové aktivity mnoha tváří, než na ubytování v Salcbursku? Oddejte se odpočinku v srdci hor, jezer a průzračných jezer. Tento přepych vám zajistí příjemné a kvalitně vybavené horské chaty na ubytování Mariapfarr. Tato vesnička vám přináší své magnety na stříbrném podnosu.

Perla mezi tradičními vesničkami se nachází v centru dění regionu Lungau. Vaše smysly osvěží horské pastviny, rozkvetlé louky, jezera s nebesky čistou vodou a pobavení v útulných horských hostincích. Jistě oceníte jednu z největších stezek pro nordic walking v celém Rakousku, 119 kilometrů rozprostřených do 15 tras různých délek a náročností.

Ubytování Mariapfarr patří k nejžádanějším

Jako na dlani se před vámi objeví poutní kostely, zříceniny, hrady, poutní muzeum a přírodní divy údolí. Tato oblast vyhovuje všem generacím. Letní dny strávíte na čerstvém vzduchu při jízdě na koni či na kole. Těšte se na dobrodružství v lesích, grilování, táboráky a jízdu starým parním vlakem. Děti se pobaví na hradu Mauterndorf, Moosham, interaktivní turistické a vodní trase. Za vidění rozhodně stojí slavné Krimmelské vodopády.

Starší generace a věřící si přijdou na své na poutní stezce St. Leonhard Way. Po náročném dni oceníte pohostinnost restaurací. Jistě přijdete na chuť specialitám Mariapfarr, skopovému pečenému masu s bramborami křenem a brusinkami, palačinkám, domácím těstovinám, včelímu medu a žitnému pivu.

Oddejte se relaxaci v horských chatách Rakouska

Objevte mystiku hradu Mauterndorf a Moosham, romantiku zámku Finstergrün a tajemno zřícenin Thurnschall a Klausegg. Poutní kostel Mariapharr, St. Leonard, kostel sv. Vavřince a tradiční farmu v Zederhaus, musíte vidět na vlastní oči. Návrat do historie vám zaručí staré mlýny, obilné betlémy a jiné kulturní poklady v muzeích.

Zima se nese v duchu lyžování, snowboardingu a procházek po malebné a zasněžené zimní krajině. A dovolená v Rakousku vám takových radovánek poskytne skutečně dosytosti. Je jen na vás, čemu se budete věnovat.