search

Ubytování Mittersill

Ubytování Mittersill, rakouský ráj na zemi

Prohlédněte si nabídky rekreačních domů a ubytování Mittersill od Novasol a ihned budete mít jasno. Malebné město leží na řece Salzach asi 25 kilometrů od Zell am See a 30 kilometrů od Kitzbühelu. Půvaby horskému letovisku dodávají Hohe Tuern a Kitzbühelské Alpy. Ubytování v Salcbursku je skvělé, nač tedy dále přemýšlet?

Dovolená v příjemném prostředí je jako stvořená pro celoroční rekreaci. V zimě dovádějte na sjezdovkách a v létě zdolávejte štíty hor po značených turistických trasách. Těšte se na koupání, golf i paragliding. Působivé okolí vybízí k náročným túrám i romantickým procházkám. Prohlédněte si významné památky města a večer zasvěťte relaxaci v útulných restauracích.

Pohodlné ubytování Mimttersill vám zpříjemní pobyt

Populární zimní destinace je kolébkou lyžování, sáňkování i snowboardingu. Spojení s Kitzbühelem zajišťuje Panoramabahn lanovka. Oceníte přístup k lyžařskému resortu Resterhöhe, Kirch a Hanenekamm. Jistě neodoláte blízkosti lyžařských center, Zell am See, Zillertal Arena a Kaprun. Jen kousek je osvětlená sáňkařská dráha.

Letní radovánky v Mittersill patří pohodě na kvalitním, 18jamkovém golfovém hřišti. Naplánujte si výlety pěšky, na kole a nezapomeňte si vyzkoušet paragliding. Dokonale fungují letní lanové dráhy, plavecké atrakce, lukostřelba i náročné trasy na horském kole. Vodní skluzavky a bazény pod širým nebem se postarají o dětský úsměv na rtech.

Konečně úchvatné rekreační domy Rakouska!

Dominantou obce je zámek Mittersill, který se tyčí 140 metrů nad městem. Jeho historie započala ve 12. století. Zvědavé kroky vás zavedou do 900 – letého Felber Tower, které vám přiblíží místní historii. Farní kostel sv. Leonard pochází z 13. století. Upoutá barokní fasádou a oltářem v rokokovém stylu. Kostelík sv. Anny a kostel sv. Mikuláše stojí za prohlídku.

Přemýšlíte o dovolené v Rakousku? Vydejte se po naučné stezce Bee Trail Hollerbach. Národní Park Centre, Hintersee, Schösswendklamm anebo Gaisstein vás zasytí novými dojmy. Bavte se na kulturních i sportovních akcích a ochutnejte regionální produkty.