search

Ubytování Mühlbach

Ubytování Mühlbach am Hochkonig se vyplatí

Prožijte letošní vánoce a Silvestra na horách a nadělte si dárky podle svého gusta. Ubytování v Salcbursku vám splní podmínky soukromí, pohodlí, moderního vybavení a volnočasových aktivit. Díky rekreačním domům a ubytování Mühlbach am Hochkönig od Novasol se přenesete do království ledu, sněhu, útulných horských chat a hostinců.

Rozhodněte se pro rekreaci v alpské obci s 1498 obyvateli, která leží v překrásném Salcbursku. Náročné túry a oddechové procházky s dětmi vám umožní poznat nevšední krajinu zblízka. Exkluzivní dovolenou prožijete v objetí přírody Mandlwand a Hochkönig. Těšte se na brouzdání po lesích, zelených lukách a kolem úrodných polí.

Rezervujte si ubytování Mühlbach

Podlehněte klenotům oblasti, kde se kdysi těžily měděné rudy. Dnes zavítejte do lyžařských středisek s upravenými sjezdovkami a značenými turistickými trasami. Po cestě je poseta spousta příjemných míst k odpočinku a panoramatické výhledy. Nechte se ovládnout silou přírodních pokladů a vyrazte s dětmi na dovolenou na čerstvém vzduchu.

V zimě si přibalte lyžařskou výzbroj, pevné teplé boty a v létě horské kolo. Pokud se nechcete tahat s objemnými sportovními potřebami, využijte některou z mnoha půjčoven. Jistě si zamilujete běžecké a sjezdové tratě, snowparky, lyžařské túry na sněžnicích a sáňkování. Oceníte 1,8 km trasy Blue Tomato Kingspark.

Povzbuďte své smysly v rekreačních chatách Rakouska

Letní senzací a nejoblíbenější atrakcí je pěší turistika, jízda na koni a cykloturistika. Jak by ne, vždyť kraj disponuje stovkami kilometrů perfektně značených stezek. Odvažte se a vyzkoušejte horolezectví. Zaručeně vás uvolní golf, lukostřelba anebo jízda v letních lanovkách. S dětmi navštivte farmy se zvířaty, dětskou zoo anebo Open Barna Day.

Podívejte se do Hornického muzea se štolami a nakoukněte pod pokličku strhující náročné práce. Uvolněte své smysly při kulinářských zážitcích a sklence dobrého vína. Rekreační domy na prodloužený víkend nebo pro dovolenou v Rakousku jsou v oblasti Hochkönig ideální pro rodiny s malými dětmi, zamilované páry i aktivní seniory.