search

Ubytování Neukirchen

Ubytování Neukirchen am Grossvenediger je zážitek

Celoroční tempo ubytování v Salcbursku udávají komfortní rekreační chaty pro ubytování Neukirchen am Grossvenediger. Unikáty přírody, sportovní aktivity, wellness služby a pochoutky místní kuchyně jsou nejžhavějšími želízky v ohni této oblasti. Skvělá dostupnost historických klenotů a přírodních krás patří k největším atrakcím.

Rakouská horská vesnice leží v okrese Zell am See v Salcbursku. Od Mittersill je vzdálená 17 kilometrů a od okresního města Zell am See pouhých 44 kilometrů. Její poklady patří do národního parku Hohe Tauern. Zimní a letní rekreační letovisko slibuje exkluzivní výlety po alpských hřebenech. Významná turistická oblast cestovního ruchu vám dopřeje zábavu, sport i lenošení.

Rezervujte si ubytování Neukirchen

Zimní potěšení na sjezdovkách a běžeckých tratích anebo při snowboardingu v Neukirchen am Großvenediger a okolí jen stěží něco předčí. Podlehněte procházkám po zasněženém okolí, bruslení, jezdectví, metané anebo létání na laně za motorovým člunem.

V létě se věnujte rodinné turistice a celodenním výletům. Projeďte celou krajinu na horském kole anebo se zúčastněte programů pro děti. Dobrodružství zajistí paragliding, lezení po skalách, canyoning a lukostřelba. Podnikněte výlet do Údolí Smaragdů, cestu do minulosti anebo hon za divokými zvířaty jako jsou jeleni, svišti či kamzíci. Jen tak poznáte, Neukirchen am Großvenediger, na vlastní oči.

Moderní ubytování v soukromí Rakouska!

Celodenní výlet patří náročnému výšlapu na Valley of Glacier, ledovce Grossvenediger a Big Geiger i jejich jezera. Na horských kolech se prohánějte kolem pastvin, voňavých luk a horkých hřebenů. Oblíbená je také Pinzgauer lokálka, úzkokolejná železnice. Navštivte také hrad Hochneukirchen, Burgruine Hieburg a Burgruine Friedburg.

Za povšimnutí stojí přírodní památka Untersulzbach Waterfall, obehnaný lesy a skalisky. Potěší jeho snadná dostupnost a vyhlídková stanoviště. Pronájem rekreačních chat v rámci dovolené v Rakousku není s Novasol vůbec nic složitého. Oslovte odborníky, kteří vám vytvoří dovolenou na míru, ať už cestujete s dětmi, kamarády anebo hledáte soukromí a romantiku.