search

Ubytování Rauris

Ubytování Rauris v objetí nádherné přírody

Rozhodněte se pro moderně vybavené rekreační chalupy během ubytování Rauris a naplánujte si během pár vteřin parádní prázdniny. S Novasol máte jedinečnou šanci poznat poklady přírody i kulturních skvostů. Zajistěte si ubytování Salcbursko Prozkoumejte oblast národního parku Hohe Tauern a zasvěťte své radovánky pohodlí a sportu.

Mýty opředená alpská obec se nachází v okrese, Zell am See. Sacbursko je rájem letní i zimní turistiky, lyžování a relaxace v horských hospůdkách. Unikátní poloha vesničky, v srdci Hohe Tauern, vás vítá přírodními poklady. Rauris je proslulé těžbou zlata, důlním průmyslem i lanovou dráhou na Sonnblick. Údolí Raurisertal je výborným místem pro strávení rodinné dovolené.

Nadchněte se pro komfortní ubytování Rauris

Uskutečněte výlety po malebných okolních vesničkách, které jsou roztroušeny po celém údolí. Osloví vás středověkou vizáží, tajemnými uličkami a starodávnými domky. Samotné městečko se pyšní bohatě zdobenými domy, které vznikly v největší slávě zlatokopectví. Těžba byla ukončena na konci 19. století.

V Rauris se vydovádíte v soutěsce Kitzlochklamm při raftingu a slaňování. Dostanete se zde pěšky přes lávku anebo z Taxenbachu. Chvíle odpočinku si vychutnáte v hostinci Rauriser Tauernhaus, který je starý 500 let. Osloví vás historický interiér a kulinářské pokrmy šéfkuchaře. Letní procházky po horách a údolí si tak příjemně zpestříte.

Otevřete si dveře k prázdninovým domům Rakouska

Pokud patříte k vášnivým lyžařům, počítejte s poloprázdnými sjezdovkami a perfektně upravenými tratěmi vhodnými pro začátečníky i pokročilé. Těšte se na překrásné výhledy na okolní hory, na lanovky, skibus a skvěle značené běžecké trasy. Kolem Raurisu budete aktivní.

Pozorujte ptáky a volně žijící živočichy, zkuste si vyrýžovat úlomky zlata, procházejte mezi pastvinami a svěžími loukami. Obdivujte vodopády, říčky a temné lesy, které tvoří živoucí tvář lokality. Nabažte se čistoty z hloubi přírody a večer spočiňte v útulných prázdninových chatách na dovolené v Rakousku třeba se sklenkou vína.