search

Ubytování Saalbach-Hinterglemm

Ubytování v Saalbach-Hinterglemm a sladké nicnedělání

Letní i zimní pohoda je volně dostupná během ubytování Salcbursko. Díky společnosti Novasol si můžete vytvořit ideální rodinnou rekreaci, sportovní anebo wellness potěšení v prázdninových chatách na ubytování Saalbach-Hinterglemm.

Pověstmi opředené horské letovisko leží v okrese Zell am See v rakouském Salcburgu. Největší věhlas si získalo díky zimním sportům a vysokohorské turistice. Resort je protkán sjezdovkami, běžeckými tratěmi a přehledně značenými turistickými stezkami. Kulturní klenoty a zábavu ve dne v noci zajišťuje, 20 kilometrů vzdálené Zell am See.

Nepropásněte báječné ceny ubytování Saalbach-Hinterglemm

Oblast je nedílnou součástí Kitzbüheler Alpen. Nejvyšším vrcholem je Spielberghofen měřící 2 044 metrů, severně se tyčí Hochkogel se svými 2 249 metry. První zmínka historie pochází z roku 1222. Zimní destinaci si oblíbili pořadatelé mistrovství světa v alpském lyžování a šampionátů. Město vzkvétá nyní díky cestovnímu ruchu.

Pokud jste vášnivými lyžaři a vyznavači všech zimních sportů, navštivte atraktivní mekku lyžování, Saalbach Hinterglemm. Potěšíte se četnými sjezdovkami i lyžováním mimo ně. Sjezdovky na jižní straně údolí se nacházejí ve stínu, tudíž slibují výborné podmínky pro zimní sporty. Oceníte i malý snowpark, sedačkové lanovky s vyhřívanými sedadly a dokonalé lyžařské trasy v Leogangu.

Ceny rekreačních chat Rakouska přijdou vhod!

Nesmíme zapomenout na věhlasné sáňkařské dráhy, které jsou výtečně osvětleny. Pohodu a uvolnění zajistí hospůdky a restaurace, kde si pochutnáte na Kaspressknödel anebo Kaiserschmarrn. Uskutečněte výlety na sněžnicích anebo si dopřejte romantiku na saních tažených koňským spřežením. Projíždějte se mezi muldami, v hlubokém sněhu a úchvatné výhledy zažijte z křesel lanovek vznášející se nad krajinou.

Letní Alpy vás přenesou do světa rozkvetlých luk, pastvin s dobytkem a turistických tras. Úzké pěšiny vedoucí přes hřebeny a údolí nabírají na intenzitě při každém kroku. Věnujte se cyklistice, raftingu, paraglidingu, slaňování anebo jízdě na koni či na kole. Podlehněte sladkému lenošení v prázdninových chatách během dovolené v Rakousku!