search

Ubytování Saalfelden am Steinernen Meer

Ubytování Saalfelden am Steinernen Meer čeká jen na vás

Pokud se chystáte poznat krásy Alp během ubytování v Salcbursku, vydejte se do rekreačních domů v Saalfeldenu. Toto atrakcemi poseté město Salcburska je největším v Pinzgau. Ohromí vás jeho nadmořská výška 744 metrů nad mořem, kde se ruku v ruce spojuje čistota přírody a četné volnočasové aktivity. Ubytování Saalfelden stojí za to.

Proslulé místo dovolených je ze severu obehnáno Steinernes Meer, se západu Leoganger Steinberge, Hochkönig Massif a Dientenskými horami na východě. Jižně se line řeka Salzach a jezero Zeller See. Turisté zbožňují výhled na Vysoké Taury, Kitzsteinhorn a Wiesbachhorn. Okolní rybníky a jezero Ritzensee slouží k rybaření a turistice.

Uvelebte se v útulném ubytování Saalfelden am Steinernen Meer

Přívětivé město je rájem zábavy a sportu. Celoročně se můžete věnovat lukostřelbě, jízdě na koni, bowlingu, squashi, létání v lanovém centru, paraglidingu, letu vrtulníkem anebo pěší turistice. Letní aktivity směřujte k procházkám po horách, horolezectví v soutěskách, po jeskyních a strmých štítech hor. Cyklisty potěší přes 720 kilometrů značených tras v různé obtížnosti

V Saalfeldenu Leogandu se nachází 18-ti jamkové hřiště, které splní požadavky mistrovských hráčů. Běh, nordic walking a fitness patří k oblíbeným činnostem. Přitahuje vás bublání vody a její osvěžení? Máte jedinečnou příležitost koupat se venku v aquaparku. Sledujte závody dračích lodi anebo se vrhněte do adrenalinového canyoningu, raftingu a jízdě na kánoi.

Umocněte požitek z dovolené v pěkných letních domech Rakouska

Dlouhé zimní dny a noci zpestřete rekreací v přírodě, kde se nabízí desítky volnočasových aktivit. Fenoménem je samozřejmě lyžování, snowboarding, běh na lyžích, biatlon, ale i zimní turistika a skoky na lyžích. Sluníčko, mrazivé teploty a kupa sněhu přeje sáňkování, curlingu, nordic walking, bruslení, jízdě na saních a skidoo. Kulturu zastupuje jazzový festival a ukázka místních tradic.

Unaveni sportováním zamiřte po významných památkách města. Farní kostel Jana Křtitele a Jana Evangelisty, kostel sv. Gottharda, kostel v Lenzingu, vlastivědné muzeum v zámku Ritzen, hrad Lichtenberg, zámek Dorfheim a Farmach se těší na vaši návštěvu. Díky ubytování v soukromí na dovolené v Rakousku od Novasol se před vámi otevírá svět prázdninové zábavy.