search

Ubytování St. Martin am Tennengebirge

Ubytování St. Martin am Tennengebirge má šmrnc

Prahnete po ubytování v Salcbursku s výborným přístupem k přírodním i kulturním památkám? Vybírejte z četných nabídek Novasol a rozhodněte se pro prázdninové chaty a ubytování St. Martin am Tennengebirge. Jistě nebudete litovat.

Půvabná obec s 1591 obyvateli leží v pěkném kraji Salcburska v okrese St. Johan im Pongau. Atraktivitu vesničky zvyšuje její poloha mezi jižním úpatí Tennengebirge, Gerzkopf a masivem Dachstein. Není divu, že je oblast poseta lyžařskými areály, snow parky, ski sportovními školami i stezkami pro pěší turistiku a cykloturistiku.

Udělejte si radost komfortním ubytováním v St. Martin

V nadmořské výšce 1 000 metrů se nacházejí nejkrásnější divy přírody a působivá místa pro nezapomenutelnou rekreaci. Právě zde se můžete spolehnout na pohodu, soukromí a klid. Pokud vás omrzí vysoké alpské vrcholy, procházky a cykloturistika, vydejte se za poklady nezkrotného města Salcburk či do Kaprunu.

Putujte kolem čerstvých pastvin, St. Martin am Tennengebirge a nechte se zlákat regionálními pochoutkami. Místní salašníci vám nabídnou domácí máslo, sýr, slaninu či mléko. Po náročných výstupech se na vás těší panoramatické výhledy na vrcholy hor a údolí Lammertal. V zimě prožijete úchvatné sportovní zážitky při lyžování, snowboardingu, sáňkování, snowtubingu. Oblíbíte si výlety na sněžnicích a jízdu na saních tažených koňským spřežením.

Hurá! Dokonalé rekreační chaty Rakouska!

V parných letních dnech oceníte koupání a dovádění s dětmi v chladných vodách Marine parku. Děti si užijí fun tobogánu i dobrodružného hradu a batolata malého koutku. Teenageři se vrhnou na hřiště pro plážový volejbal a do pizzerie. Dospělí uvítají příjemné chvíle odpočinku, plavání a přátelskou atmosféru.

Oddejte se tenisu, fotbalu, rybaření, raftingu, canyoningu, horolezectví anebo jízdě na e-bike. Dětem se zalíbí jízda na koni, dospělým cyklistika a starším generacím nenáročné procházky po značených trasách. Vyjeďte si do nedalekého Salzburgu anebo na bobovou letní dráhu Ramsau am Dachstein. V rekreačních domech na dovolené v Rakousku se nudit nebudete!