search

Ubytování Sankt Martin bei Lofer

Ubytování Sankt Martin bei Lofer, nový rozměr dovolené

Nepřehlédněte útulné ubytování Sankt Martin bei Lofer a připravte se na maximální dávku energie z přírody. Podlehněte kráse a čistotě alpských vrcholů a potěšte se u sklenice piva v horských hospůdkách. Ubytování v Salcbursku se pojí s historickými klenoty, sportovním vyžitím a wellness radovánkami, tak vzhůru za nimi!

Malá vesnice s 1131 obyvateli se rozprostírá v Salcbursku, Zell am See. Miniaturní obec je stanovištěm mnoha zajímavých historických staveb. Sanctuary Maria Kirchental byl postaven podle návrhu Johanna Bernarda Fischera z Erlachu v letech 1694 – 1701. Zajímavou památkou je farní kostel St. Martin bei Lofer.

Příjemný odpočinek při ubytování Sankt Martin bei Lofer

Vydejte se za Burgruine saalegg, zříceninou nacházející se poblíž jeskyně Lamprechtsofen. Kroky návštěvníků vedou k průsmyku Luftenstein. Mezi přírodní poklady patří Strohwollner Gorge a Vorderkaserklamm, ledová soutěska dlouhá 400 metrů a hluboká 800 metrů. Nevídanou podívanou slibuje Prax ledová jeskyně dlouhá asi 1 kilometr. Pěkný výlet si můžete udělat do Filzmoosu pod Dachsteinem.

Dovolená v Sankt Martin bei Lofer není jen o lenošení a relaxaci. Dejte si do těla a rozjímejte v nitru přírody. Vyznavači panoramatických výhledů ocení pěší turistiku mezi vrcholky hor. Odvážnější turisté si mohou vyzkoušet horolezectví a romantici jízdu v kočáře taženém koňmi. Večery patří odpočinku u sklenky vína a dobrého jídla ve stylových restauracích i hostincích.

Nejlepší ubytování v soukromí Rakouska je připraveno!

Vydejte se k poutnímu místu Maria Kirchental a dobijte své vnitřní baterky. Zamyslete se nad zdejšími tradicemi, zvyky a historií. V zimě se oddejte lyžování, sáňkování, snowboardingu anebo nenáročným procházkám po okolí. Na ledové ploše bruslete anebo si zahrajte curling. Zkušení lyžaři ocení cross-country lyžování.

Navštivte Schloss Grubhof s pěkným parkem The Alpenklinik. Zámek není zevnitř přístupný, jeho krásy obdivujte z přilehlé restaurace. Adrenalin v žilách se zvedne při prohlídce jeskyní, soutěsek a vodopádů. Dovolenou v Rakousku si prostě užijete.