search

Ubytování Taxenbach

Ubytování Taxenbach je dovolená na míru

Užijte si relaxaci v nádherných Alpách během ubytování v Salcbursku. Velkolepá přehlídka pro malé a velké výletníky vám dodá energii pro náročné všední dny. Uvolněte se v překrásných rekreačních chatách pro ubytování Taxenbach a nasávejte blahodárný alpský vzduch.

V horských chatách pocítíte teplo domova a zažehnete divokou lásku. V zimě svou fantazii posílíte při procházkách po nespoutané krajině horských masívů a zelených pastvin. V létě podlehnete slastnému koupání v křišťálově čistých jezerech a adrenalinovému horolezectví. Oddejte se wellness pobytu, který si vyberete na míru svým požadavkům.

Prozkoumejte rekreační domy pro ubytování Taxenbach

V malebné vesničce Alp se setkáte s mnoha divukrásnými atrakcemi. Taxenbach leží v Salcbursku, v Zell am See. Ukořistěte zážitky lokality prostírající se v Rauriser údolí, kde vládne atmosféra hor a jezer. Výjimečné přírodní kulturní památky se vám rozprostírají přímo u vašeho pronájmu. Nebojte se radovánek, které vám obrátí život naruby.

V pěkné oblasti se podíváte pod pokličku známých památek Penninghof, Edtburg a Burgruine Taxenbach. Proklatě tajemná zákoutí a nebesky modrá obloha vás bude provázet po celou dobu dovolené. Nebojte se procházet mezi roklinami a soutěskami národního parku Hohe Tauern. V hlavní roli se vám předvede cyklistika, rýžování zlata a pozorování volně žijících živočichů.

Nebojte se pěkných okamžiků v apartmánech Rakouska!

Svižnou jízdu na lyžích si užijete na upravených sjezdovkách. Nezapomeňte si s sebou snowboard a pevnou obuv. Lyžařská střediska v okolí vám namalují dovolenou jako z pohádky. Cyklistika a jízda na horském kole vás odvedou na magická místa, kde si vychutnáte dobrodružství na vlastní pěst.

Zachovalá tvář přírody vás dovede do světa fantazie a relaxace. Oblast Hohe Tauern vás ohromí Krimmelskými vodopády, horou Glossglockner a výraznou vysokohorskou silnicí. Jistě vás potěší hudební večery, kovářství, řezbářství a stříhání ovcí. To vše uvidíte poblíž rekreačních chat na dovolené v Rakousku, kde se snoubí čistota přírody a četnost kulturních památek.