search

Ubytování Viehhofen

Ubytování Viehhofen v bezstarostné rekreační vesnici

Půvaby nevelké obce a ubytování Viehhofen oceníte hned při příjezdu do prázdninových domů. Potěší vás četné sportovní aktivity a wellness radovánky spojené s nekompromisní relaxací v hostincích při ubytování v Salcbursku.

Sbalte si potřebné věci, ať jste připraveni na nejkrásnější chvíle života. Pokud patříte mezi sportovní hráče, vydejte se na sjezdovky a běžecké tratě. S dětmi si užijete sáňkování a jízdu na lanovkách celoročně. Letní měsíce zvou ke koupání v božských jezerech a aquaparcích s tobogány a skluzavkami. Idylka jako pro rodinu malovaná.

Vyspěte se do růžova při ubytování Viehhofen

Turisticky zaměřená vesnice s 608 obyvateli vybízí k letním i zimním radovánkám. Jedna z nejfrekventovanějších lyžařských lokalit mezi Zell am See, Leogang a Saalbach-Hinterglemm podléhá nadstandardním podmínkám turistů. Nemusíte na sebe brát bič, stačí se vydat na perfektně upravené sjezdovky.

Údolí Glemmtal, kde se Viehhofen nachází, vévodí atmosférou pohody slastných sportovních aktivit. V létě si dopřejete náročné turistické trasy a děti provedete po snadných pěších stezkách. Společně oslavíte Dožínky a místní zvyklosti. Jen tak se dostanete pod kůži zdejším aktivitám a zvykům. Pamatujte na báječnou srpnovou a říjnovou dovolenou.

Ukořistěte nejlepší ceny apartmánů Rakouska včas!

Pokud jde o sportovní vyžití, hraje tato oblast prim. Pěší turistika a projížďky na horských kolech patří k nejžádanějším. Vybírejte z mnoha kilometrů přehledně značených tras pro malé i velké výletníky. Který kluk by si nechtěl vyzkoušet střelbu z luku anebo jízdu na koni? Přidejte k tomu jízdu na motokárách, rafting a surfování a vytvoříte podmínky pro parádní rekreaci.

Podlehněte krásám koupání v Zeller See a přilehlých venkovních bazénech se skluzavkami a tobogány. Vezměte útokem tenisové kurty, fotbalová hřiště a plochy pro in-line bruslení! Odvážní se vyřádí při paraglidingu a horolezectví. Milovníci pohody u golfu a bowlingu. Rezervujte si rekreační chaty pro dovolenou v Rakousku a počítejte s moderně řešenými pronájmy za super ceny.