search

Ubytování Wagrain

Ubytování Wagrain je splněný sen o nádherné dovolené

Prožijte horskou pohodu při ubytování v Salcbursku. Do krajiny alpských vrcholků a nebesky čisté přírody se ihned zamilujete. Pohodlní vám dopřejí rekreační chaty v rámci ubytování Wagrain, kde se snoubí možnosti sportovních, gastronomických a kulturních zážitků.

Přibližte si přírodní magnety v malebné alpské obci s 3020 obyvateli ležící v St. Johan im Pongau. Půvaby vesničky jsou zasazeny do horského údolí od Salzach v Sankt Johann až k řece Enns. Kdysi těžební lokalita je dnes rájem turistů z celého světa. Wagrain patří do velkolepého lyžařského areálu Ski Amadé, kde narazíte na cyklotrasy a stezky pěší turistiky.

Vstupte do elegantních apartmánů pro ubytování Wagrain

Podlehněte luxusu lyžování na Griessenkareck a Grafenberg. Tyto dva významné alpské vrcholy spojuje moderní lanovka G-LINK Wagrain. Ohromí vás nepopsatelné výhledy a nutná dostupnost zimního sportu. K dispozici jsou upravované lyžařské trasy s délkou 120 kilometrů a 45 lanovkami. Začátečníci ocení lyžařské školy a sněhový park, děti skluzavku Tubingbahn a zábavnou sjezdovku.

Zimní sporty ve Wagrain patří také běhu na lyžích, snowboardingu a výletům na sněžnicích. Jistě vás pobaví jízda na saních, bruslení, curling, létání za motorovým člunem a sáňkování. Výlety do nedalekého Salcburku jsou příjemným oddechem od sportovních aktivit. Milovníky kultury potěší Hohensalzburg, katedrály, kostely, Mozartův dům anebo Zoo.

Upřednostněte stylové ubytování v soukromí Rakouska

Všechny generace nadchne krytý aquapark i vodní svět Wagrain a jeho bazény, sauny, skluzavky. V létě se oddejte koupání ve vodním království Wasserwelt Amadé,kde si děti užijí tobogánů a dospělí saun všeho druhu. Náročné sportovce nadchne horolezectví a trekking. Turistické trasy jsou rozděleny do různých náročností. Upoutá i jízda na horském kole.

Vesnička dominuje kostelem, pěknými domy a zříceninou hradu. V hostincích a horských chatách se pobavíte u lidové hudby, regionálních pokrmů a skvělého vína. Těšte se na celoroční kulturní i sportovní akce, zde se nudit nebudete! Večer se uvolníte v prázdninových domech pro dovolenou v Rakousku a naberete nový dech.