search

Ubytování Zell am See

Ubytování Zell am See, dovolená jako v bavlnce

Příroda jako na dlani, kulturní akce, festivaly, parádní sportovní aktivity a wellness služby, to je exkluzivní ubytování v Salcbursku. Upřednostněte komfortní ubytování Zell am See a vdechněte svému odpočinku nezaměnitelný ráz.

Oblast ležící v Salcbursku nadchne vysokými Alpami, čistými řekami a horskými jezery, významnými památkami historie a lázeňstvím. Atraktivním turistickým lákadlem je sladkovodní Zellské jezero. Jeho délka je 3,8 kilometru, šířka 1,5 kilometru a nejhlubší místo dosahuje hloubky 68 metrů. V zimě jezero zcela zamrzá, proto slouží k bruslení a v létě naopak k plavbám na člunu, potápění a koupání.

Dodejte si energii při ubytování Zell am See

Významným městem regionu je stejnojmenné město Zell am See, kde se soustředí turistický a kulturní cestovní ruch. Saalfelden am Steinernen Meer dominuje historickými klenoty, ale hlavně celoroční turistikou. V zimě vyhrává sjezdové a běžecké lyžování, v létě naopak pěší túry, horolezectví a cykloturistika.

Největšími historickými klenoty města Zell am See jsou gotický kostel St. Hippolyta a věž Vogtturm. V Mittersillu spatříte zámek z 12. století a vodopády Schösswendklamm. V Saalfelden vás zaujme radnice. Kaprunský hrad vystavěný patrně ve 12. století a soutěska Siegmunda Thuna patří k jasným výletním cílům Kaprunu.

Relaxujte v pěkných rekreačních domech Rakouska

Mittersill se soustřeďuje na celoroční rekreaci. Nejznámějším letoviskem zimních sportů a turistiky je Kaprun ležící na okraji Vysokých Taur. Ohromí také přehradním jezerem Mooserbodem a soutěskou Sigmund-Thun-Klamm a moderním lázeňským komplexem. V obci Krimml se nacházejí impozantní Krimmelské vodopády.

Nesmíme zapomenout na vesnici Bruck an der Grossglocknerstrasse, kde se nachází unikátní Grossglocknerská vysokohorská silnice a nejvyšší hora země. Proplouvejte mezi horskými masivy po značených turistických trasách a možná narazíte na svatyni v Maria Alm. Jistě se pobavíte při golfu, vodních radovánkách, lyžování i jízdě na koni. Rezervujte si apartmány pro dovolenou v Rakousku včas a těše se na skvělé ceny!