search

Dovolená ve Feldbachu

Získejte výhodné ubytování v rakouském Feldbachu

Myslíte dnem i nocí nad komfortní dovolenou v Rakousku? Vložte své fantazie do rukou Novasol, zkušených odborníků na pronájem rekreačních objektů. Jen tak si vychutnáte všechny atrakce horských chat Feldbach. Osloví vás přírodní skvosty nevšední krajiny Štýrska. Váš sen se stane skutečností během pár chvil.

Ponořte se mezi přírodní divy a zajímavou atmosféru města v jihovýchodním Štýrsku. Prozkoumejte honosnou památku, farní kostel sv. Leonharda postavený v renesančním stylu. Zúčastněte se letního festivalu klasické hudby a kabaretu, křesťanské Schölnasts konající se jednou za dva roky a výstav ve Feldbacher Tabor.

Užijte si pohodlí apartmánů na maximum

Ráj rodinných dovolených nabízí nečetné nabídky rekreace v přírodě. Děti se pobaví v zoologické zahradě, jezdeckých stájích a při turistice kolem majestátných jezer, jeskyní a horských vrcholků. Dospělí přijdou na chuť wellness v soláriu, fitness centru a síly si dodají při blahodárné masáži. Noční život se vám zalíbí ve stylových restauracích a barech, kině, divadle či v horských hostincích.

Letní radovánky ve Feldbach podléhají horské turistice, horolezectví, cyklistice, jízdě na kajaku, surfování, raftingu, paraglidingu i jízdě na koni. Nezkrotná příroda je přívětivá pro sportovní aktivity, fotbal, tenis, golf, plachtění i rybaření. Vydejte se na Riegersburg, impozantní hrad ležící na sopečné hoře anebo za bezstarostným koupáním v průzračných jezerech.

Nejkrásnější rekreační domy Rakouska za bezva ceny!

V zimě vás osloví lyžování na upravených sjezdovkách, jízda na snowboardu a sáňkování. Pohodlí zajišťují sedačkové lanovky, dětské vleky a zábavu noční lyžování. Zapomeňte na klasické vánoce ve městě a oddejte se nezapomenutelné atmosféře svěžích hor. Objednejte si rekreační vily Rakouska a zpříjemněte si chvíle s rodinnou kdykoli během roku.