search

Dovolená v Tyrolsku

Horské chaty a apartmány pro perfektní dovolenou v Rakousku

Při dovolené v Tyrolsku, v srdci Alp a v obětí horských potoků, není těžké se rozhodnout pro dlouhé výlety nabízející uvolnění a klid. Útulné alpské salaše přímo vybízejí k zastavení a odpočinku. Rozhodnete-li se však pro lyžování o Velikonocích, nestojí nic v cestě tomu, abyste během několika hodin uháněli po tyrolských ledovcích až do údolí. Od vyhlášených lyžařských středisek St. Anton a Kützbühel až po romantická údolí Pitztal nebo Ötztal, zde všude najdete hezké chaty, chalupy a apartmány v Rakousku od NOVASOL.

Dovolená ve Štýrsku

Tyrolsko v létě

Se svými regiony jako je Lechtal, Stubaital a Sellraintal, Kützbühelerskými Alpami nebo regionem Aarlberg se Tyrolsko těší mimořádnému zájmu cyklistů, horolezců a milovníků turistiky. Oblasti jako stvořené pro trávení dovolené nabízejí proměnlivou atmosféru venkova a přírody překypující zdravím a čerstvým vzduchem. Každý návštěvník zde objeví báječné sportovní vyžití i nekonečnou řadu možností, jak si nerušeně odpočinout. Apartmány, horské chaty a rekreační domy v Rakousku = kvalitní ubytování v Tyrolsku! Za návštěvu určitě stojí také známá tyrolská města Innsbruck, St. Anton, Kitzbühel, Lienz nebo Landeck. Ochutnejte zde Apfelkichl´n nebo slavné zillertálské vdolky, které nesmí při dovolené v Rakousku v Tyrolsku chybět. V Tyrolsku je prostě vždy co objevovat a vedle domácí kuchyně můžete samozřejmě ochutnávat i speciality kuchyně moderní doby.

Dovolená ve Štýrsku

Tyrolsko v zimě

Tyrolsko je vyhlášeným lyžařským rájem! Stačí připomenout několik zdejších zimních středisek, která patří mezi nejlepší nejen v Rakousku: St. Anton, Ischgl, Sölden, Obergurgl a další. A proslulé tyrolské ledovce Kaunertaler Gletscher, Pitztaler Gletscher, Stubaier Gletscher, Hintertuxer Gletscher a Tiefenbach-Rettenbach Gletscher nabízejí fantastické podmínky pro lyžování i v létě. Prohlédněte si naše horské chaty v Rakousku. Tyrolsko ale není jen sjezdové lyžování té nejvyšší kvality. Najdete zde také perfektní podmínky pro běžecké lyžování, sáňkování, bruslení a jiné sporty. A pokud si budete chtít opravdu odpočinout, není lepšího léku než návštěva termálního bazénu. Nádherné termální akvaparky Aqua Dome v městečku Längenfeld. Ubytování v Rakousku je tou nejlepší volbou pro Vaši zimní dovolenou.

Dovolená ve Štýrsku