search

Pronájem chaty v Achenkirch

Achenkirch - probuďte své touhy na dovolené v Tyrolsku

Snad nikdo nemá pochybnosti o tom, že je dovolená v Rakousku potěšením. Rekreace na blahodárném alpském vzduchu se na člověku všech generací rychle projeví. S NOVASOL si přiblížíte všechny atrakce venkovských chat Achenkirch, a to s patřičnou noblesou! Nebojte se, je pro vás připraveno ubytování na míru.

V létě i v zimě si užijete majestátných vrcholků hor, divukrásných jezer, rozsáhlých lesů a přívětivosti horských hospůdek a restaurací. Autentická atmosféra oblasti si vás ihned omotá kolem prstu. Věřte, že vám všichni budou tuto dovolenou závidět.

Lenošení v rekreačních domech

Přestaňte snít a vyrazte za aktivním odpočinkem do obce s 2100 obyvateli, Achenkirchen, která leží v okrese Schwaz. Městská oblast se rozkládá 930 metrů nad mořem u jezera Achen. Hranice s Německem je dosažitelná za pouhých 15 minut. Zdejší krajina je ideální pro sportovní celoroční aktivity, wellness a relaxaci na čerstvém vzduchu.

 Samotná obec Achenkirch se skládá z několika rozptýlených vesniček, jako jsou Achensee, Achental a Achenwald. Proplouvejte krásnými místy stejně jako spisovatel Ludwig Steub anebo Peter Rosegger a nasávejte milou atmosféru všemi doušky. Podívejte se na farní kostel sv. Jana Křtitele, Annakirchl z 18. století, Kapellen a Heimatmuseum.

Moderní rekreační domy Rakouska jsou pro vás připraveny

Léto budiž pochváleno! Navštivte atraktivní obec v prázdninových dnech a počítejte s osvěžením na volně přístupném jezeře, které se pyšní křišťálově čistou vodou. Populární resort přiláká sportovními aktivitami, tenisem, squashem, jízdou na koni, in-line bruslením, cyklistikou, plachtěním i surfováním. Nezapomeňte na pevnou obuv, kterou užijete při náročné i pohodové pěší turistice.

Proč se vydat do půvabné vesnice v zimě? Samozřejmě za lyžováním, snowboardingem, sáňkováním či běžeckým lyžováním. 60 kilometrů tratí osloví malé děti, začátečníky i ostřílené lyžaře. Výlety na sněžnicích a vyjížďky na voze taženém koňmi vám rozproudí krev v žilách. V apartmánech Rakouska zažijete opravdovou zimní pohádku.