search

Pronájem chaty v Axams

Axams - nejlepší výběr dovolené v Rakousku

Obraťte se na specialistu pronájmu domů NOVASOL a objednejte si rekreační domy v každičkém koutu Evropy. Jestliže marně přemýšlíte, kde obnovit své síly, rozhodněte se pro dovolenou v Rakousku. V tomto státě jsou dveře otevřené všem nadšencům sportu i turistiky. Prázdninové chaty Axams se postarají o pohodlné ubytování.

Ať už dáte přednost Rakousku anebo jinému evropskému státu, vždy budete spokojeni. Kde jinde strávit rekreaci, než v Tyrolsku, které je kolébkou lyžování, pěší turistiky a wellness radovánek? Podlehněte zdejší příjemné atmosféře a divukrásné krajině a všichni vám budou závidět.

Nejkrásnější letní byty jsou připraveny!

Poznejte taje a atrakce Axams, obce s 5758 obyvateli nacházející se asi 10 kilometrů jihozápadně od Innsbrucku. Ihned po příjezdu zjistíte, že nebudete ochuzeni o pestrost pokladů kultury. Farní kostel sv. Jana Křtitele, kaple a hřbitov vám pomohou nahlédnout do historie. Kaple, Baderbühelkapelle anebo Linde Chapel slibují velkou podívanou.

V zimě vaše kroky povedou do lyžařského areálu Axamer Lizum, který leží 8 kilometrů od Axam. Místo bylo dějištěm zimních olympijských her 1964 a 1976. Těšte se na dlouhé sjezdovky, běžecké tratě na vysoké úrovni a zábavní park pro freestylisty. Výlety na sněžnicích, wellness programy, radovánky pro děti a pohostinnost místních hospůdek se postarají o bezstarostný tep dovolené.

Blažený odpočinek v rekreačních domech Rakouska

Kdo by se netěšil na léto, které svádí k pěší turistice, sledování západu slunce a pozorování vrcholů Alp? Procházky s průvodcem vám přiblíží nejpopulárnější výletní cíle oblasti. Místní zábavní centrum s krytým bazénem a venkovním vyhřívaným bazénem se postará o dětský úsměv na tváři. Hrajte plážový volejbal, navštivte solárium a okuste lázeňské služby. Děti si zamilují jízdu na ponících.

Okres Innsbruck Land je předurčen k maximálnímu využití sportovních a turistických aktivit. Nechte se unášet zběsilou jízdou na horském kole, horolezectvím, koupáním, lyžováním a novými chutěmi zdejší kuchyně. Ubytování v soukromí Rakouska vás zavede do světa komfortu. Cestujete se čtyřnohým mazlíčkem? Vybírejte z fantastických nabídek NOVASOL.