search

Pronájem bytů a domů v Bichlbach

Relaxace v pěkných horských chatách Bichlbach

Jste pevně rozhodnutí strávit letní dovolenou v Rakousku? Zaměřte se na rozmanité Tyrolsko a podlehněte jeho bohaté přírodě. Oblíbeným turistickým útočištěm jsou rekreační domy Bichlbach.

Ať už se rozhodnete do Bichlbachu přijet v létě či v zimě, čekají na vás chvíle zábavy a sportovních zážitků. Jistě vás upoutá poloha obce, nedaleko německých hranic a světoznámého bavorského lyžařského letoviska Garmisch-Partenkirchen. Nezapomeňte si s sebou lyžařskou výzbroj, teplou pevnou obuv a senzační náladu.

Rekreační chaty NOVASOL vám zvednou náladu

Jen si představte slunné letní dny strávené na terase svého luxusního pronájmu, kde popíjíte oblíbený koktejl a sem tam se osvěžíte v bazénu. Lenošení v moderních horských chatách vás naplní novou energií. Po načerpání sil si naplánujte náročnou či pohodovou pěší túru po všudypřítomných stezkách. Sedněte na kolo a brázděte cyklotrasy.

Bichlbach je obec Tyrolska se 732 obyvateli, proto nabízí klid a soukromí. Leží v nadmořské výšce 1079 metrů. Nejvíce se zde daří relaxačním činnostem, letní a zimní turistice. Oceníte procházky po okolí, cykloturistiku, vodní sporty, minigolf a výlety. Věřte, že se zde nudit nebudete! Když ke všemu přidáte pohodlí útulných venkovských sídel, máte před sebou dovolenou snů.

Uvolněte se v rekreačních domech Rakouska

Městečko uchvátí pěknými památkami, kostelíky, válečným pomníkem, kaplemi a hřbitovem. Tyrolsko patří k nejoblíbenějším lokalitám celé země. Je poseto prázdninovými domy, které jsou vybaveny podle požadavků turistů. Pokud toužíte po chvílích romantiky, oddechu a okamžicích strávených s rodinnou, máte před sebou jasného favorita.

Pronajměte si venkovské chaty Rakouska a propůjčete své rekreaci pravé kouzlo. Jistě se vám zalíbí sportovní rekreační park městečka, kde se nachází koupaliště, tenis, minigolf a mnohé atrakce pro děti.  Nezapomenutelné okamžiky přináší lesní zábava, dlouhé trasy pro horská kola a nordic walking. Nezapomeňte s sebou přibalit svého čtyřnohého miláčka, jen tak bude vaše rodinka kompletní!