search

Pronájem chaty v Brixen im Thale

Rodinná idylka v Brixen im Thale

Dotek nitra přírody, sportovní aktivity a kulturní dědictví na dovolené v Rakousku si vychutnáte v rekreačních domech Brixen im Thale. Odpočinek na míru se vám nabízí jedině s venkovskými chatami NOVASOL.

Pokud jste vášnivými milovníky přírodních krás, zasvěťte svou rekreaci pokladnici tyrolské krajiny. Dopřejte si pobyt na čerstvém vzduchu. V létě se potěšíte rozkvetlými zelenými loukami a výšlapy na horské hřebeny. V zimě sněhovou pokrývkou, která je jako stvořená pro lyžování, snowboarding, sáňkování, koulovačku s dětmi i procházky na sněžnicích.

Ubytování v soukromí v duchu pohody

Díky NOVASOL zasvětíte svou dovolenou rakouským rekreačním bytům, kde strávíte nejkrásnější okamžiky života. Pronajměte si luxusní chaty, kterým nechybí vlastní bazén, prostorná terasa a sauna. Soukromí a klid naleznete ve standardních letních domech, kde se bude líbit všem věkovým generacím. Po náročných dnech zde najdete příjemné útočiště.

Obec v Tyrolsku, Brixen im Thale, je rájem celoroční dovolené. Vesnička s 2 639 obyvateli vás velkolepě uvítá. Nachází se 794 metrů nad mořem v objetí překrásného Brixental. Na dosah ruky je horská železnice, která spojuje nejzajímavější rekreační místa. Horské svahy, lesy, údolí a pastviny tvoří nádhernou scenérii krajiny. V létě vandrujte, obdivujte typickou architekturu, všudypřítomné potoky a nasávejte pravou tyrolskou atmosféru.

Ukotvěte v útulných apartmánech Rakouska

Malebná oblast je protkána potoky a řekami. Nejvyšší horou obce je Fleiding s 1892 metry. Kromě zimních a letních radovánek zde oceníte pěkné pamětihodnosti. Impozantním klenotem je Děkanský farní kostel Brixen im Thale, hřbitovní i dřevěné kaple a jednolodní kostelík s věží, který je známým poutním místem země.

Těšte se na fenomenální tyrolskou turistickou destinaci, která nabízí úžasné spojení do lyžařského resortu Wilder Kaiser – Brixenthal. Značené tratě, četné vleky a nekonečně dlouhé sjezdovky poslouží zdatným lyžařům i začátečníkům. Obdivujte selskou architekturu, dopřejte si kulinářské hodnoty a večer spočiňte v komfortních rekreačních chatách Rakouska.