search

Pronájem chaty v Ehrwald

Dovolená pro všechny generace v malebném Ehrwald

Hledáte místo v Evropě, kde se nabažíte sportovních aktivit, čistého vzduchu, zajímavých přírodních i kulturních památek a pestrých tradic? Spolehněte se na rekreační domy Ehrwald v Tyrolsku. Krajina jako malovaná s četnými přírodními divy vyčaruje ohromnou dovolenou v Rakousku. Věřte, že s NOVASOL si vyberete ubytování v soukromí na míru požadavkům celé rodiny včetně čtyřnohého kamaráda.

Čas dovolených patří odpočinku i sportovnímu vyžití. Horská obec nabízí spoustu pozitiv. Nemluvě o dostupnosti Zugspitze a blízkosti německých hranic. Pokud vás tedy omrzí náročné túry, vydejte se za poznáním městských památek, které jsou na dosah ruky.

Relaxace v krásných venkovských chatách

Ehrwald, městečko s 2 575 obyvateli se nachází v okrese Reutte v Tyrolsku. Leží na úpatí pohoří Wetterstein, které je královstvím horolezců a milovníků vysoké nadmořské výšky. Hlavním vrcholem pohoří je Zugspitze s 2 962 metry a je současně nejvyšší horou Německa. Nikdo nesmí pochybovat o dokonalosti lyžařských středisek, které se pyšní skvělou úrovní.

Léto v Ehrwald je zasvěceno pěší turistice, horolezectví, horské cyklistice, kanoistice, jízdě na kajaku či na koni, golfu a koupání. Otrlejší turisté se vrhnou na paragliding či rafting. Děti se nabaží čistého blahodárného vzduchu. Mnohé trasy jsou dostupné i ve sportovním kočárku! Těšte se na opékání na rožni, dětské festivaly, párty a diskotéky.

Nekompromisní ubytování v Rakousku vás srazí na kolena!

Oblíbeným turistickým cílem je Erwalder Becker, oblast vlhkých luk, rašelinišť a vřesovišť, která je domovinou vzácných druhů fauny i flory. Křesťanskou symboliku ochutnáte každý rok na letním slunovratu. Obec je protkána kostelíky, kaplemi, poutními místečky, kde se při svých procházky zastavíte a naberete novou energii do běžných dní.

Zimní tep Tyrolska vás pohltí lyžováním, snowboardingem, nočním sáňkováním, během na lyžích, skialpinismem. Lanovky a vleky jsou určené pro všechny věkové generace lyžařů. Počítejte s půjčovnami lyží, školami pro děti a začátečníky. Rozhodněte se pro ubytování v soukromí Rakouska a dejte své dovolené nový rozměr.