search

Pronájem chaty ve Fendels

Dovolená snů v tyrolském městě Fendels

Nelze pochybovat o tom, že je dovolená v Rakousku balzámem na duši pro všechny generace. Přidejte se k tisícům spokojených klientů NOVASOL a podlehněte krásám rekreačních domů Fendels. Rádi byste strávili zasloužený odpočinek na venkově, u moře anebo v jižních státech, není problém! Stačí si jen prolouskat fantastické nabídky pronájmů NOVASOL!

Ušijte si dovolenou na míru a vybírejte z velkolepých nabídek přepychových pronájmů, standardního ubytování anebo chalup určených pro početnější skupiny osob. Všechny varianty se nacházejí v dostupné vzdálenosti od rekreačních cílů, sportovních a dětských atrakcí.

Horské chaty Fendels vás upoutají

Zasvěťte zimní i letní radovánky obci Fendels, která má pouhých 253 obyvatel a leží v tyrolském okrese Landeck. Půvabná vesnička vám nabídne famózní výhledy na Alpy, pěší túry, stezky pro horská kola i lyžařské stopy a sjezdovky. Co více si přát? Relaxace v nitru přírody na čerstvém vzduchu se nedá ničím nahradit!

Jedna z nejmenších obcí Tyrolska leží v Glockturmkamm, nad údolím, kde protéká řeka Inn. Co vás ve Fendels čeká a nemine? Zapomeňte na davy turistů a určete si tempo rekreace sami. Právě zde budete v přímém kontaktu s přírodou, která vás překvapí svou silou. Turistické stezky vás zavedou na nejkrásnější místa, třeba k chatě Anton-Renk-Hütte.

Parádní ubytování v soukromí Rakouska si zasloužíte!

Cestou necestou se setkáte s památkami celého regionu. Vesnička se nachází 1356 metrů nad mořem, proto se těšte s nekonečných výhledů na Alpy. Díky sedačkové lanovce si usnadníte výšlap na Sattelklause. V zimě budete dovádět s dětmi v lyžařském areálu, který nabízí 16 kilometrů sjezdovek i nenáročné běžecké trasy a dlouhou sáňkařskou dráhu. Podlehnete i nočnímu lyžování!

V létě s dětmi zdolejte ledovec Kaunertal a pobavte se v Adventure Forest Sattelboden, kde na vás čekají houpačky, vodní ráj, horolezectví i Funpark. Vydejte se po zvířecí stezce, která je vhodná i pro kočárky. Proč se trápit doma, když vám rekreační domy Rakouska nabízejí maximální požitek!