search

Dovolená v Finkenberg

Dovolená snů v tyrolském Finkenberg

Máte rozličné pocity z dovolené v Rakousku? Patříte mezi aktivně žijící rodiny preferující zdravý životní styl? V tom případě přestaňte pochybovat o přínosu rekreace v chatách Finkenberg a vyjděte vstříc delikatesním zážitkům. Užívejte si parádní lyžovačku, pěší turistiku i koupání, jen tak naplníte svoje sny ve skutečné.

Nespoléhejte se na své vlastní síly a oslovte odborníky prázdninových pronájmů Evropy, NOVASOL. Jedině s jejich přínosnými radami a tipy si vyčarujete magickou dovolenou pro celou rodinu. Nepodceňujte neocenitelné zkušenosti a dodejte si energii do stereotypních běžných dní. Posilte se. Tyrolsko z vás udělá nového člověka.

Pohodlí pěkných apartmánů nelze slovy popsat

Jedině v přívětivé obci Finkenberg se zaměříte na své volnočasové aktivity i relaxaci v rodinném, romantickém či sportovním duchu. Vesnice se nachází v údolí Zillertal, má asi 1445 obyvatel a leží v okrese Schwaz. Půvaby obce jsou obklopeny impozantními vrcholy Alp, horskými pastvinami, loukami a lesy.

Ve Finkenberg spatříte také historické magnety, farní kostel sv. Leonharda, dřevěný pavilon na Gasthof Rosshag, kostel Nanebevzetí a přilehlý hřbitov, Alpengasthof Breitlahner, dřevěný most s krucifixem, Sacred Heart Chapel, starý hřbitov s márnicí anebo silniční most Hochstegen. Propadněte krásám údolí Zillertal a obejměte jeho krásy v létě i v zimě.

Nejlepší ceny rekreačních domů Rakouska

Konečně se rozhoupejte! Do malebné vesnice můžete přijet 365 dní v roce. Oceníte bezplatný skibus, který vás doveze k horské železnici celoročně. Připravte se na dokonalé sjezdovky, lyžařské stopy a školy pro děti dospělé. Projeďte se moderními lanovkami, vleky a těšte se na rychlé odbavení. Lyžování na ledovci i procházky zasněženou krajinou jsou žhavými tipy.

Pohybujte se po četných značených stezkách pro pěší turistiku, nordic walking i cykloturistiku. Využijte letní lanovky, navštivte Gletscherflohpark na ledovci Hintertux, vydejte se na výlet podél Tux Stream Adventure stezce anebo dovádějte v indoor aréně.