search

Pronájem chaty ve Fügen

Tyrolská atmosféra ve Fügen

Kde jinde byste chtěli nabrat nové síly, než na dovolené v Rakousku? Jakmile spatříte nedostižné Alpy, rozkvetlé louky, horské pastviny a jezera, zůstanete stát nad živoucí krásou jako opaření. Objednejte si rekreační domy Fügen a nasávejte pravou tyrolskou idylku na vlastní pěst. Oslovte odborníky z NOVASOL a počítejte s úspěchem.

Nebojte se, že se nesou všechny chaty v rytmu luxusu. NOVASOL nabízí i standardní pronájmy, které jsou dostupné pro rodiny s malými dětmi a studentské party. Není nic krásnějšího než pohodlná dovolená, která splní vaše předem daná kritéria.

Útulné letní domy mají styl

Zasvěťte svou dovolenou tyrolské obci Fügen asi se 4000 obyvateli. Největší vesnice údolí Zillertal leží v okresu Schwarz. Nachází se v bezprostřední blízkosti přítoku Risch Bach řeky Ziller. Dlouhé nádherné údolí je rájem turistů, kteří hledají sportovní vyžití celoročně. Spolehněte se na zimní i letní radovánky, kulturní akce a historické atrakce.

Vydejte se za lyžováním do lyžařských areálů Ski Hochfůgen-Hochzillertal a Spieljoch a těšte se na 100 kilometrů sjezdovek a 47 vleků. Čeká na vás komfort a zábava na maximum. Zábava pro celou rodinu zahrnuje cross country lyžování, zimní turistické stezky, kluziště i sáňkařské dráhy. Romantická jízda ve Fügen na saních tažených koňmi vás skvěle naladí.

Dejte prostor luxusním vilám Rakouska

Letní odpočinek v rytmu pěší turistiky je nejžhavějším želízkem v ohni. Dopřejte si putování po více jak 400 kilometrech turistických stezek a 250 kilometrech cyklotras. Horské kolo zde jistě upotřebíte. Děti se potěší koupáním, které k prázdninovým dnům jistě patří. Venkovní bazény a jezera Fügen-Kaltenbach, stejně jako 18ti jamkové hřiště Zillertal slibuje pestrou relaxaci.

Narazíte na mnohé historické magnety, hrad Fügen, Söllhaus Zingl, Kapfingerkapelle, farní kostel a kalvárie. Vydejte se na zimní procházku na sněžnicích s průvodcem a večer zavítejte do místních restaurací. Počítejte s chutnými delikatesami, živou hudbou a přívětivou atmosférou. Rekreační chaty Rakouska jsou určeny pro všechny věkové generace!