search

Pronájem chaty v Imst

Prázdninový dům Imst splní vaše tajné sny

Proklepněte si fantastické pronájmy ve věhlasném Tyrolsku. NOVASOL je klíčem k unikátní dovolené v Rakousku. Propadněte dechberoucí krajině a pohodlí rekreačních domů Imst. Jen tak si dopřejte relaxaci, kterou vám bude každý závidět. Ať už jste vášnivými lyžaři anebo milovníky letních paprsků a letní turistiky, vždy budete absolutně uneseni.

Tato evropská země se pyšní nabídkami celoroční dovolené. Vejděte do světa odpočinku a sportovního vyžití s noblesou. Díky NOVASOL ochutnáte všechny delikatesy Tyrolska. Útulné letní domy jsou jako stvořené pro prázdninové chvíle s rodinou.

Famózní výběr ubytování soukromí

Už je to tady! Právě přicházejí nejžádanější nabídky rekreačních chat Tyrolska! Pokud milujete Rakousko, nezapomeňte si včas objednat jedinečné ubytování v nitru přírody. Jen tak se nabažíte luxusního horského vzduchu, tajuplných přírodních úkazů, nikdy nekončících výhledů na Alpy a osvěžujícího koupání v čistých jezerech a potocích.

Je to tak snadné! Rozhodněte se pro rekreaci v Imst, které leží 828 metrů nad mořem. Tato oblast byla obývána již v době bronzové. Staré město je vybudováno ve stylu gotiky a baroka. Vaše pohledy padnou na katolickou farnost Nanebevzetí Panny Marie, pozdně gotický kostel. Náruživí vyznavači historie se obohatí v Museu im Ballhaus, které sjednocuje všechny poznatky o městu.

Propadněte stylovým apartmánům Rakouska!

Procházka městem je mimořádně zajímavá. Upoutají vás všudypřítomné kašny, fontány a pítka. Pokud prahnete po divadelní scéně, koncertech a dětských programech, přijdete si na své. V období Masopustu se zúčastněte Schemenlaufen, proslulého masopustního zvyku Alp. Pohltí vás velký karneval i čas pro zamyšlení.

Upřednostněte rekreační chaty Rakouska. Nacházejí se nedaleko sportovních i kulturních atrakcí. Vyzkoušejte si horolezectví v halách i v přírodě, rafting a canyoning. Nezklamou vás výletní místa, muzea a kulinářské hodnoty. Mnoho turistických tras je bezbariérových a snadno dostupných i s kočárkem. Poznejte kulturní tradice, uvolněte se u nákupů a relaxujte v objetí kamarádské přírody.