search

Pronájem chaty v Innsbruck

Innsbruck Land – rodinná dovolená v Rakousku

Zakousněte se do výběru dovolené v Rakousku a objednejte si rekreační domy Innsbruck Land. Oceníte luxusní ubytování v soukromí s vlastním bazénem i saunou. Mladým lidem přijdou vhod standardní chaty, které jsou k dostání za přijatelné ceny.

Tyrolsko patří k nejnavštěvovanějším místům Rakouska díky své nedotčené přírodě a typické atmosféře. Innsbruck Land vám přiblíží svěží život na vesnici, tradice, řemesla i zvyky. Přitom budete ve spojení s vůní větších měst, kde se nabažíte kultury, relaxace, historických klenotů a nočního života. Takovéto nabídce nelze odolat!

Upřednostněte nejkrásnější letní byty

Okres v rakouské spolkové zemi Tyrolsko se nachází v údolí řeky Inn. Jeho sídlem je město Innsbruck a dále se dělí na 65 obcí. Jeho destinace nabízejí fantastické zimní i letní vyžití. Snad všechny resorty přivábí lyžařskými středisky, turistickými trasami, historickými magnety a především nedotčenou přírodou.

Známý Innsbruck Land osloví zapálené vyznavače letní turistiky po alpských vrcholech, kolem jezer a rozkvetlých luk. Natterer See, Herzsee, Lake Lans, Obernbergen See  patří k nejkrásnějším jezerům oblasti. Náročnou turistiku zažijete v Serles, Olperer, Stubaiských či Tuxských Alpách. Europa Bridge poslouží turistům prahnoucích po adrenalinu, je určen k bungee jumpingu.

Objednejte si horské chaty Rakouska právě teď!

Wilder Pfaff, Dreitorspitze anebo Wiener-Neustädter Hut splňují nejlepší podmínky pro skialpinismus a horolezectví. V Seefeld se nabažíte lyžování, turistiky, tenisu i zábavy v kasinu. V Hall in Tirol se zamilujete do historických památek, tepu módy, divadla a turistiky. Fulpmes vás zavede do světa horolezectví a lyžařských radovánek.

Procestujte krásné destinace Tyrolska a načerpejte síly do stresujících běžných povinností. V lůně přírody se vám dostane blahodárného pohlazení. Rezervujte si rekreační chaty Rakouska s bazénem, moderním vybavením, krbem i prostornou terasou se zahradním nábytkem a požívejte chvíle rodinné pohody stylově. Nezapomeňte, že NOVASOL nabízí pronájmy vhodné pro vaše čtyřnohé miláčky!