search

Dovolená v Ischgl

Vzhůru za rodinnou idylkou do rakouského Ischgl!

Nepropásněte unikátní nabídky rekreačních domů Ischgl a zařiďte si s předstihem parádní dovolenou v Rakousku! Proč právě Tyrolsko? Těšte se na příjemné prostředí, milé obyvatele vesnice, kulinářské chuťovky, neodolatelné výhledy na majestátné vrcholky hor a komfortní ubytování. Uskutečněte svoje sny a zapomeňte na tuctovou rekreaci!

Pokud tápete, pro jaké pronájmy se rozhodnout, oslovte oborníky NOVASOL! Věřte zkušenostem a spokojeným návštěvníkům. Rádi byste dovolenou v rychlejším tempu anebo v centru historických měst? Není problém! Stačí si jen prohlédnout nabízené možnosti ubytování, které jsou posety po celé Evropě!

Oddejte se relaxaci v horských chatách

Nemá cenu diskutovat o výhodách rekreace v překrásné tyrolské vesničce Ischgl, jejíž název jen stěží vyslovíte. Obec leží při rakousko-švýcarských hranicích, jen kousek od lyžařského resortu Ischgl-Samnaun přímo v Paznaunském údolí. Dříve maličká víska se hbitě rozvíjí a nabízí komfortní podmínky cestovního ruchu.

Nejsilnější dech historie představují kaple Panny Marie Sněžné, Sv. Antonína, Svatého Blažeje a Svaté Anny. Muzeum lanovky, Sedlácké muzeum a Mathias-Schmid-Museum vás seznámí se zdejšími tradicemi a řemesly. Farní kostelík sv. Mikuláše je výrazným bodem historie Ischgl. Ohromí typickou špičatou štíhlou věží. Spojte požitek dovolené kulturním, historickým, sportovním i relaxačním poznáním.

Vstupte do pohodlí apartmánů Rakouska

Největší věhlas si obec získala svým lyžařským letoviskem v Silvretta Arena. Těšte se na 238 kilometrů sjezdovek různých náročností a 45 vleků. Na své si přijdou malé děti, začátečníci i zdatní lyžaři. Nezapomeňte se svézt Silvrettaseibahn, dlouhou lanovkou. Připravte se na tradiční oslavy a festivaly, popové koncerty, stezky pro horská kola či pěší turistiku, příjemné nakupování a noční ruch.

Propadněte krásám okolí a výhledům na třítisícovky, Fluchthorn, Breite Krone, Piz Tasna či Stammerspitze. V létě využijte k dosažení svých cílů letní lanovky a s dětmi vyrazte k Schwarzwassersee, kde je připraveno dosažitelné dobrodružství pro celou rodinu.