search

Pronájem chaty v Jerzens

Parádní dovolená s NOVASOL v Jerzens

Chtěli byste zažít divukrásnou dovolenou v Rakousku, ale marně přemýšlíte, kde sehnat kvalitní ubytování? Obraťte se na NOVASOL, specialistu na správném místě. Prohlédněte si cenově lákavé nabídky rekreačních chat Jerzens, nádherné relaxační oblasti Tyrolska. Výběr nebude jistě snadný, protože všechny varianty pronájmů jsou lákavé.

Město ležící v okrese Imst vás zahrne autentickou pohodou Tyrolska. Ať už dychtíte po rekreaci ve sportovním rytmu anebo po kulturních zážitcích, zde se vám dostane všeho dosytnosti.

Apartmánům nelze odolat!

Pronájmy NOVASOL se postarají o pohodlí, příjemnou dostupnost sportovních i zábavních aktivit. Rakouské domy jsou zasazeny do majestátné scenérie Alp. Jen si představte vilu s terasou, která nabízí magický výhled. Kde jinde si vychutnat ranní šálek kávy, bohatou snídani a blahodárný horský vzduch? Této představě nelze odolat.

Prozkoumejte všechna lákadla Jerzens, obce s 1015 obyvateli. Budete pohlceni impozantními vrcholy a údolím. Nikoho nepřekvapí úrodnost údolí, kde se daří pěstění kukuřice a pastevectví. Mimo zemědělství vládne lokalitě čilý turistický ruch, a to celoročně. Pokud tedy tápáte nad zimní či letní dovolenou, nemusíte mít obavy!

Vzhůru do útulných letních domů Rakouska!

Největší historickou památkou obce je farní kostel Gothard a přilehlý hřbitov. Procházkou městečkem se setkáte s typickou architekturou, kapličkami, kalváriemi a dřevěným mostem z 19. století. Nakouknete pod pokličku lidového umění a řemesel. Pokud vás omrzí kulturní podtext, zamiřte v zimě na běžky, lyžařský svah, sáňkařskou dráhu či na procházku. Počítejte se školami lyžování a půjčovnami sportovních potřeb.

V létě zdoláte náročné i odpočinkové turistické trasy a osvěžení naleznete v malebných hospůdkách. Večer se pobavíte v nočních klubech, barech a stylových restauracích. Těšte se na zábavu pro děti i dospělé. Nezapomeňte si přibalit horské kolo a pevnou obuv! V horských chatách Rakouska naleznete vytoužený klid a soukromí pro celou rodinu včetně čtyřnohého miláčka!