search

Dovolená v Kappl

Kappl – příjemná rodinná dovolená v Tyrolsku

Přišel ten pravý čas vybrat nezapomenutelnou dovolenou v Rakousku? Zaměřte se na rekreační vily Kappl a ušetřete si čas s rozhodováním. Malebná vesnice je skvělým letoviskem pro strávení rodinné rekreace.

Pokud nemáte náladu na dovolenou v objetí davů lidí, dejte přednost idylické vesnici v Tyrolsku. Zamluvte si pronájmy v centru dění anebo si objednejte chalupy zařízené v typickém dřevěném stylu s pěknými balkóny. Vaše děti ocení výborný přístup k přírodě, sportovním aktivitám a celoročním radovánkám. Pokud nemáte v lásce omezení? Našli jste poklad.

V prázdninových domech najdete soukromí

Vezměte útokem všechna lákadla Kappl, která nabízí soukromí a klid. Má 2608 obyvatel a leží v okrese Landeck. Obec se nachází mezi Verwall na severu a Samnau na jihu. Výlety můžete podnikat do nádherných sousedních vesnic See, Ischgl, Sankt Anton am Arlberg či Fiss. Všude na vás čeká přívětivá atmosféra, chutné regionální pokrmy a příroda jako na dlani.

Jste sportovně založená rodina? V Kappl si dopřejete ideální sněhové podmínky. Lyžařský areál leží v nadmořské výšce až 2700 metrů. Najdete zde sjezdové tratě rozličné náročnosti. Dětské školy lyžování a také trasu FIS pro zkušené lyžaře. Počítejte s pohodlnými lanovkami a vleky. Děti se vrhnou do zábavního parku, FUN a Action Areny či na sjezdovku s boulemi.

Letním domům Rakouska se neodoláte!

Lyžařské centrum je připraveno pro všechny věkové hladiny svých návštěvníků. Také běžkaři a snowboardisti se zde skvěle vyřádí. Celá rodina se pobaví na osvětlené sáňkařské dráze. Nesmíme zapomenout na výlety na sněžnicích či dětské kurzy Skidoo. Zima je k pobytu v idylické obci jako stvořená.

V Kappl spatříte četné kaple, kapličky, boží muka, které poslouží k zamyšlení. Letní pohoda je spjata s pěší turistikou, jízdou na horském kole a koni, rybařením, raftingem, lezením po horách, koupáním, tenisem či se skotačením v zábavních parcích. Odhoďte své starosti a uvolněte se v prázdninových domech Rakouska s rodinou i čtyřnohým miláčkem!