search

Dovolená v Längenfeld

Längenfeld - přepychová dovolená v Tyrolsku

Letní i zimní rekreace vyžaduje unikátní ubytování, bohatost kulturních i sportovních aktivit, výborné kulinářské pokrmy, pohodlné ubytování. Získejte od své dovolené v Rakousku více a nakoukněte pod pokličku útulných rekreačních domů Längenfeld. S NOVASOL se vám otevírají dveře nespoutaného skotačení kdykoliv během roku.

Na každém kroku na vás čekají zábavné aktivity i relaxační činnosti. Stačí si jen vybrat ideální pronájem a sbalit kufry! Pokud toužíte spatřit kouzelné horské pastviny anebo se pokochat výhledy na zasněžené vrcholky Alp, vždy trefíte do černého!

Komfortní ubytování v soukromí vás ihned zaujme!

V Längenfeld budete očarování autentickou tyrolskou krajinou i atmosférou. Obec je situována do údolí Ötztal, kde žije asi 4442 obyvatel. Nejproslulejší atrakcí je Aquadome, termální koupaliště, které se těší hojné návštěvnosti. Dopřejte si koupání v termálních vodách s výhledem na impozantní vrcholy hor.

Jestliže patříte k obdivovatelům kultury a historie, budete mile překvapeni, kolik památek se v Längenfeld nachází. Jistě vás zaujme farní kostel sv. Kateřiny, kostel Nejsvětější Trojice, kaple Maria Loreto anebo kaple Burgstein. V městečku se nachází rodný dům a památník Franze Senna.  Vaše kroky povedou do nitra inženýrství, španělské ocelářské skupiny, franšízen, obchodů s dámskou obuví a textilních butiků, jen tak spojíte užitek s duševním poznáním.

Odloučení od stereotypu jsou vily Rakouska!

Pokud toužíte zažít dobrodružství, je pro vás Tyrolsko dobrou volbou. S dětmi budete skotačit ve sněhu a při sáňkování. Oprášíte své lyžařské dovednosti a vyzkoušíte si jízdu na snowboardu. Jsou pro vás připraveny tratě pro běžecké lyžování a jistě podlehnete zimní turistice. Osloví vás pevné tradice, masopustní průvod maškar, adventní trhy, střelecké roty, lidové kroje, horské ohně či shánění dobytka.

Při letních túrách spatříte nedostižné vrcholky hor, jezera, vodopády a přírodní parky. Značené trasy pro pěší i cykloturistiku budou vašimi spolehlivými průvodci. Odvážlivci neodolají lezení po skalách a horolezectví. Zelenou máte s jachtingem, paraglidingem, golfem, raftingem i canyoningem. Volnočasové aktivity unaví, proto si rádi odpočinete v rekreačních domech Rakouska.