search

Pronájem chaty v Leutasch

Kde prožít letošní dovolenou? Jedině v Leutasch!

Jen si představte prázdninové chvíle a zimní dny strávené na dovolené v Rakousku. Tyrolsko patří k nejžádanějším rekreačním oblastem. Napadlo vás proč? Nabízí pohostinnost, špičkové služby cestovního ruchu, přírodní a kulturní mozaiky i výborné kulinářské opojení. Přeci si nenecháte proklouznout zajímavé chaty Leutasch mezi prsty.

Není nic snadnějšího než výběr rekreační chaty na venkově. Usaďte se s rodinou před nabídky pronájmů NOVASOL a jednohlasně se rozhodněte pro svého favorita. Ať už se přikloníte k jakékoli variantě, vždy trefíte do černého.

Prázdninové domy vás přivedou do ráje

Proč se mačkat v parných letních dnech u moře, když se můžete podívat do tyrolské vesničky Leutasch, která vás ohromí svými půvaby na první pohled. Nachází se v krajině Innsbruck Land, populárním rakouském okrese. Využijte velkolepých scenérií přírody a navoďte své dovolené správnou chuť.

Pokud milujete zimní sporty, obzvláště sjezdové a běžecké lyžování, vydejte se do Leutasch během mrazivých měsíců roku. Vesnička je situována do překrásného údolí a nachází se 16 kilometrů od vrcholu Hohe Munde. Připravte si pevnou obuv, dostatek sil a horolezeckou výzbroj, jen tak si vychutnáte alpské vrcholy na maximum.

V rekreačních domech Rakouska se skvěle uvolníte

Dříve byla tato obec klidnou venkovskou osadou, ale postupně se začala rozvíjet. Její prostředí a volnočasové aktivity nejvíce ocení rodiny s malými dětmi a senioři. Rovněž vytváří báječné podmínky pro alpské lyžování. Historickou stránku vytváří dva katolické kostely a nádherné barokní malované domy.

V létě si naplánujte výlet k soutěsce Leutascher Geisterklamm, která se leží na říčce Letascher Ache anebo zavítejte k jezeru a zábavnímu parku Weidachsee. Všude, kam se podíváte, spatříte hory, mnohé z nich leží při hranici s Německem. Odvážlivci se vrhnou na paragliding či lezení po skalách. Klidné povahy přilnou ke golfu, tenisu a plavání. Objednejte si letní domy Rakouska a zažijete nejkrásnější dovolenou v životě!